Wyniki wyszukiwania

Ofert: 720

Zmień widok:
Warszawa, Wawer Falenica, LAS | cisza | 3 pokoje
1 390 000 zł

LAS | cisza | 3 pokoje

Warszawa, Wawer Falenica
  • Powierzchnia:
    77 m2
  • Cena za m2:
    17 891 zł
  • Liczba pokoi:
    3

LAS | cisza | 3 pokoje

Warszawa, Wawer Falenica, Poematu
1 390 000 zł
Szczegóły
powiat piaseczyński, Piaseczno, Przestronne mieszkanie z ogródkiem, blisko PKP
795 000 zł
774 900 zł

Przestronne mieszkanie z ogródkiem, blisko PKP

powiat piaseczyński, Piaseczno
  • Powierzchnia:
    77 m2
  • Cena za m2:
    9 998 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Przestronne mieszkanie z ogródkiem, blisko PKP

powiat piaseczyński, Piaseczno, Dworcowa
795 000 zł
774 900 zł
Szczegóły
Warszawa, Bemowo, Komfortowy apartament z garażem - Bemowo, Warszawa
1 230 000 zł

Komfortowy apartament z garażem - Bemowo, Warszawa

Warszawa, Bemowo
  • Powierzchnia:
    77 m2
  • Cena za m2:
    15 940 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Komfortowy apartament z garażem - Bemowo, Warszawa

Warszawa, Bemowo, Antoniego Kocjana
1 230 000 zł
Szczegóły
powiat Warszawa, Warszawa, 3-4 pokoje 2005 Oświatowa / Bemowo
1 229 000 zł

3-4 pokoje 2005 Oświatowa / Bemowo

powiat Warszawa, Warszawa
  • Powierzchnia:
    77 m2
  • Cena za m2:
    15 940 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3-4 pokoje 2005 Oświatowa / Bemowo

powiat Warszawa, Warszawa, Oświatowa
1 229 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe Saska Kępa, 3 pokoje | Balkon | Cisza i Zieleń I Winda
1 350 000 zł
1 295 000 zł

3 pokoje | Balkon | Cisza i Zieleń I Winda

Warszawa, Praga-Południe Saska Kępa
  • Powierzchnia:
    77 m2
  • Cena za m2:
    16 818 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3 pokoje | Balkon | Cisza i Zieleń I Winda

Warszawa, Praga-Południe Saska Kępa, Libijska
1 350 000 zł
1 295 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście, Wyjątkowy Apartement Vis-a-Vis Muzeum Chopina
1 890 000 zł

Wyjątkowy Apartement Vis-a-Vis Muzeum Chopina

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    76 m2
  • Cena za m2:
    24 689 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Wyjątkowy Apartement Vis-a-Vis Muzeum Chopina

Warszawa, Śródmieście, Tamka
1 890 000 zł
Szczegóły
1 890 000 zł

Wyjątkowy Apartement Vis-a-Vis Muzeum Chopina

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    76 m2
  • Cena za m2:
    24 689 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Wyjątkowy Apartement Vis-a-Vis Muzeum Chopina

Warszawa, Śródmieście, Tamka
1 890 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów Wyczółki, Mieszkanie na sprzedaż
1 390 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Ursynów Wyczółki
  • Powierzchnia:
    76 m2
  • Cena za m2:
    18 174 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Ursynów Wyczółki, Kłobucka
1 390 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście Południowe, Mieszkanie z widokiem na Piękną.
1 747 900 zł

Mieszkanie z widokiem na Piękną.

Warszawa, Śródmieście Południowe
  • Powierzchnia:
    76 m2
  • Cena za m2:
    22 908 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Mieszkanie z widokiem na Piękną.

Warszawa, Śródmieście Południowe, Koszykowa
1 747 900 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście Południowe, Mieszkanie przy Koszykach.
1 727 895 zł

Mieszkanie przy Koszykach.

Warszawa, Śródmieście Południowe
  • Powierzchnia:
    76 m2
  • Cena za m2:
    22 646 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Mieszkanie przy Koszykach.

Warszawa, Śródmieście Południowe, Piękna
1 727 895 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.