Mieszkanie z widokiem na Piękną.

Warszawa, Śródmieście Południowe, Koszykowa
Dodaj do notesu Dodane

Informacje

Cena
1 747 900 zł
Numer oferty
34964538494 (MLS)
Typ transakcji
Sprzedaż
Powierzchnia
76 m2
Cena za m2
22 908 zł / m2
Liczba pokoi
3
Piętro
1/6
Typ budynku
Kamienica
Liczba poziomów
1
Liczba wind
1
Dostępne od
2025-12-23
Materiał budowlany
cegła
Rok budowy
1955
Liczba sypialni
2

Opis nieruchomości

Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem, usytuowane w klimatycznej, przedwojennej kamienicy. Lokal o powierzchni 76,3 m² składa się z trzech pokoi i wyróżnia się czterema balkonami francuskimi, które dodają wnętrzu lekkości i charakteru. To propozycja zarówno dla osób szukających miejsca do życia, jak i dla inwestorów.

Układ pomieszczeń:
W skład mieszkania wchodzą trzy pokoje, osobna kuchnia, przestronny przedpokój, łazienka oraz oddzielne WC. Do lokalu przynależy również komórka lokatorska.

Dodatkowe informacje:

- wysokość pomieszczeń: 280 cm
- budynek wyposażony w windę
- wymienione instalacje wodno-kanalizacyjne oraz centralnego ogrzewania i elektryczna (2005)
- odnowiony dach oraz elewacja od strony ul. Koszykowej (2015)

Lokalizacja:
Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej części miasta, w otoczeniu pełnej infrastruktury. W pobliżu dostępne są liczne sklepy, punkty usługowe, kawiarnie oraz popularna Hala Koszyki. Dogodne połączenia komunikacyjne umożliwiają szybki dojazd do centrum i innych części miasta.

Warto wiedzieć:
Planowany jest remont elewacji od strony ul. Pięknej w 2026 roku.

To mieszkanie daje duże możliwości stworzenia wyjątkowego wnętrza według własnej wizji. Świetnie sprawdzi się zarówno jako miejsce do zamieszkania, jak i inwestycja.

W ogłoszeniu zamieszczono wizualizacje przedstawiające przykładową aranżację po remoncie.