Wyniki wyszukiwania

Ofert: 721

Zmień widok:
Warszawa, Białołęka Nowodwory, Dwupoziomowe mieszkanie | Widok na park
789 000 zł

Dwupoziomowe mieszkanie | Widok na park

Warszawa, Białołęka Nowodwory
  • Powierzchnia:
    79 m2
  • Cena za m2:
    9 987 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Dwupoziomowe mieszkanie | Widok na park

Warszawa, Białołęka Nowodwory, Pasłęcka
789 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, Luksusowe 3 pokojowe mieszkanie Mokotów 79 mkw
1 569 000 zł
1 568 000 zł

Luksusowe 3 pokojowe mieszkanie Mokotów 79 mkw

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    79 m2
  • Cena za m2:
    19 848 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Luksusowe 3 pokojowe mieszkanie Mokotów 79 mkw

Warszawa, Mokotów, Obrzeżna
1 569 000 zł
1 568 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ochota Szczęśliwice, SZCZĘŚLIWICE | 78,8 m² | 3 POKOJE | 2 BALKONY
1 190 000 zł

SZCZĘŚLIWICE | 78,8 m² | 3 POKOJE | 2 BALKONY

Warszawa, Ochota Szczęśliwice
  • Powierzchnia:
    78 m2
  • Cena za m2:
    15 101 zł
  • Liczba pokoi:
    3

SZCZĘŚLIWICE | 78,8 m² | 3 POKOJE | 2 BALKONY

Warszawa, Ochota Szczęśliwice, Włodarzewska
1 190 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście, Lwowska – gotowy lokal na biznes
2 500 000 zł

Lwowska – gotowy lokal na biznes

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    78 m2
  • Cena za m2:
    31 733 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Lwowska – gotowy lokal na biznes

Warszawa, Śródmieście, Lwowska
2 500 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Ząbki, 4 pokoje (79 m²) z dużym balkonem wśró
1 049 000 zł

4 pokoje (79 m²) z dużym balkonem wśró

powiat wołomiński, Ząbki
  • Powierzchnia:
    78 m2
  • Cena za m2:
    13 330 zł
  • Liczba pokoi:
    4

4 pokoje (79 m²) z dużym balkonem wśró

powiat wołomiński, Ząbki, Christiana Andersena
1 049 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola Odolany, Przestronne ciche, gotowe do zamieszkania!
1 715 000 zł
1 691 620 zł

Przestronne ciche, gotowe do zamieszkania!

Warszawa, Wola Odolany
  • Powierzchnia:
    78 m2
  • Cena za m2:
    21 500 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Przestronne ciche, gotowe do zamieszkania!

Warszawa, Wola Odolany, Jana Kazimierza
1 715 000 zł
1 691 620 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Zielonka, 3-pokojowe mieszkanie| garaż | loggia | Zielonka
785 000 zł

3-pokojowe mieszkanie| garaż | loggia | Zielonka

powiat wołomiński, Zielonka
  • Powierzchnia:
    78 m2
  • Cena za m2:
    9 983 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3-pokojowe mieszkanie| garaż | loggia | Zielonka

powiat wołomiński, Zielonka, Baśniowa
785 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wawer Międzylesie, wyjątkowa lokalizacja dla rodziny 2+2 lub 2+3
1 099 999 zł

wyjątkowa lokalizacja dla rodziny 2+2 lub 2+3

Warszawa, Wawer Międzylesie
  • Powierzchnia:
    78 m2
  • Cena za m2:
    13 998 zł
  • Liczba pokoi:
    5

wyjątkowa lokalizacja dla rodziny 2+2 lub 2+3

Warszawa, Wawer Międzylesie, Żegańska
1 099 999 zł
Szczegóły
powiat piaseczyński, Piaseczno, 4 - pokojowe z dużą loggią - Idealne dla rodziny!
899 000 zł

4 - pokojowe z dużą loggią - Idealne dla rodziny!

powiat piaseczyński, Piaseczno
  • Powierzchnia:
    78 m2
  • Cena za m2:
    11 491 zł
  • Liczba pokoi:
    4

4 - pokojowe z dużą loggią - Idealne dla rodziny!

powiat piaseczyński, Piaseczno, Młynarska
899 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka, Mieszkanie na sprzedaż
899 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Białołęka
  • Powierzchnia:
    78 m2
  • Cena za m2:
    11 525 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Białołęka, Pasłęcka
899 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.