3-pokojowe mieszkanie| garaż | loggia | Zielonka

powiat wołomiński, Zielonka, Baśniowa
Dodaj do notesu Dodane

Informacje

Cena
785 000 zł
Numer oferty
34964553171 (MLS)
Typ transakcji
Sprzedaż
Powierzchnia
78 m2
Cena za m2
9 983 zł / m2
Liczba pokoi
3
Piętro
2/4
Typ budynku
Blok Mieszkalny
Miejsca parkingowe
Miejsca w garażu
Rok budowy
2000
Liczba sypialni
2

Opis nieruchomości

3-pokojowe mieszkanie 78,6 m² | garaż | loggia | Zielonka blisko Warszawy

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 78,6 m², położone w spokojnej i zielonej części Zielonki przy ul. Baśniowej. Lokal znajduje się w kameralnym, czteropiętrowym budynku z ochroną i wewnętrznym patio.

To idealna propozycja dla rodziny szukającej komfortowej przestrzeni blisko Warszawy lub dla inwestora planującego wynajem - dzięki oddzielnemu układowi pomieszczeń mieszkanie ma bardzo dobry potencjał najmu.

Rozkład mieszkania
Mieszkanie jest jasne, ustawne i bardzo funkcjonalne. Składa się z:

- przestronnego salonu z wyjściem na loggię
- dwóch oddzielnych sypialni
- dużej, widnej kuchni
- łazienki z wanną
- osobnego WC
- przestronnego przedpokoju z miejscem na zabudowę szaf

Dodatkowym atutem jest loggia z ekspozycją południowo-zachodnią, która zapewnia dobre doświetlenie mieszkania przez większą część dnia.

Standard wykończenia:

drewniany parkiet w pokojach
gres w kuchni i łazience
okna PCV
mieszkanie umeblowane - możliwość pozostawienia wyposażenia

Lokal jest zadbany i gotowy do zamieszkania lub odświeżenia według własnej aranżacji.

Dodatkowe atuty:

-miejsce postojowe w hali garażowej - dodatkowo płatne 35 000 zł
-kameralny budynek z ochroną
-zielone patio z placem zabaw
-możliwość parkowania także przy budynku
-cicha, bezpieczna okolica

Stan prawny:własność z księgą wieczystą, brak obciążeń hipotecznych
Czynsz administracyjny: ok. 1450 zł

Dużym atutem mieszkania jest dogodna lokalizacja blisko Warszawy. Stacja PKP Zielonka - ok. 1 km (dojazd do Warszawy ok. 20 min), trasa S8 - ok. 2 km