Wyniki wyszukiwania

Ofert: 722

Zmień widok:
Warszawa, Bemowo Chrzanów, Designerskie mieszkanie 86 m² z ogrodem 135 m²
1 900 000 zł
1 850 000 zł

Designerskie mieszkanie 86 m² z ogrodem 135 m²

Warszawa, Bemowo Chrzanów
  • Powierzchnia:
    85 m2
  • Cena za m2:
    21 614 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Designerskie mieszkanie 86 m² z ogrodem 135 m²

Warszawa, Bemowo Chrzanów, Batalionów Chłopskich
1 900 000 zł
1 850 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, Apartament | 4 pokoje | 85 m2 | Bez prowizji
1 999 000 zł

Apartament | 4 pokoje | 85 m2 | Bez prowizji

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    85 m2
  • Cena za m2:
    23 402 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Apartament | 4 pokoje | 85 m2 | Bez prowizji

Warszawa, Wola, Wronia
1 999 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, Apartament 4-pok | 85 m2
1 999 000 zł

Apartament 4-pok | 85 m2

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    85 m2
  • Cena za m2:
    23 402 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Apartament 4-pok | 85 m2

Warszawa, Wola, Wronia
1 999 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wilanów, Luksusowy Apartament w Royal Residence
1 986 000 zł

Luksusowy Apartament w Royal Residence

Warszawa, Wilanów
  • Powierzchnia:
    85 m2
  • Cena za m2:
    23 268 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Luksusowy Apartament w Royal Residence

Warszawa, Wilanów, Sarmacka
1 986 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka Kępa Tarchomińska, Nowoczesne mieszkanie klasy premium Smart Home
1 380 000 zł

Nowoczesne mieszkanie klasy premium Smart Home

Warszawa, Białołęka Kępa Tarchomińska
  • Powierzchnia:
    85 m2
  • Cena za m2:
    16 199 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Nowoczesne mieszkanie klasy premium Smart Home

Warszawa, Białołęka Kępa Tarchomińska, Sprawna
1 380 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wesoła Stara Miłosna, Mieszkanie dla rodziny Stara Miłosna
990 000 zł

Mieszkanie dla rodziny Stara Miłosna

Warszawa, Wesoła Stara Miłosna
  • Powierzchnia:
    85 m2
  • Cena za m2:
    11 647 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Mieszkanie dla rodziny Stara Miłosna

Warszawa, Wesoła Stara Miłosna, Jana Pawła Ii
990 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście Południowe, Spektakularny widok | Cisza w sercu Śródmieścia
4 200 000 zł

Spektakularny widok | Cisza w sercu Śródmieścia

Warszawa, Śródmieście Południowe
  • Powierzchnia:
    85 m2
  • Cena za m2:
    49 411 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Spektakularny widok | Cisza w sercu Śródmieścia

Warszawa, Śródmieście Południowe, Emilii Plater
4 200 000 zł
Szczegóły
powiat nowodworski, Nowy Dwór Mazowiecki, 4-pok. mieszkanie z balkonem Nowy Dwór Mazowiecki
840 000 zł

4-pok. mieszkanie z balkonem Nowy Dwór Mazowiecki

powiat nowodworski, Nowy Dwór Mazowiecki
  • Powierzchnia:
    84 m2
  • Cena za m2:
    9 905 zł
  • Liczba pokoi:
    4

4-pok. mieszkanie z balkonem Nowy Dwór Mazowiecki

powiat nowodworski, Nowy Dwór Mazowiecki, Gen. Leopolda Okulickiego
840 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe, 4 pokoje 84,7 m² Gocław do remontu
999 000 zł

4 pokoje 84,7 m² Gocław do remontu

Warszawa, Praga-Południe
  • Powierzchnia:
    84 m2
  • Cena za m2:
    11 794 zł
  • Liczba pokoi:
    4

4 pokoje 84,7 m² Gocław do remontu

Warszawa, Praga-Południe, Janusza Meissnera
999 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka, OKAZJA! Rozkładowe 3 pokoje z garażemi 820.000 pln
820 000 zł

OKAZJA! Rozkładowe 3 pokoje z garażemi 820.000 pln

Warszawa, Białołęka
  • Powierzchnia:
    84 m2
  • Cena za m2:
    9 681 zł
  • Liczba pokoi:
    3

OKAZJA! Rozkładowe 3 pokoje z garażemi 820.000 pln

Warszawa, Białołęka, Krzysztofa Kiersnowskiego
820 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.