Wyniki wyszukiwania

Ofert: 722

Zmień widok:
Warszawa, Ursynów Kabaty, Dwupoziomowy loft 91 m2 z widokiem na Kabaty.
1 590 000 zł

Dwupoziomowy loft 91 m2 z widokiem na Kabaty.

Warszawa, Ursynów Kabaty
  • Powierzchnia:
    91 m2
  • Cena za m2:
    17 378 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Dwupoziomowy loft 91 m2 z widokiem na Kabaty.

Warszawa, Ursynów Kabaty, Ekologiczna
1 590 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów Wyczółki, IDEALNE DLA RODZINY I 4 POKOJE I GARAŻ
1 800 000 zł

IDEALNE DLA RODZINY I 4 POKOJE I GARAŻ

Warszawa, Ursynów Wyczółki
  • Powierzchnia:
    90 m2
  • Cena za m2:
    19 828 zł
  • Liczba pokoi:
    4

IDEALNE DLA RODZINY I 4 POKOJE I GARAŻ

Warszawa, Ursynów Wyczółki, Bokserska
1 800 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bemowo, Mieszkanie z ogromnym tarasem
1 890 000 zł

Mieszkanie z ogromnym tarasem

Warszawa, Bemowo
  • Powierzchnia:
    90 m2
  • Cena za m2:
    21 000 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Mieszkanie z ogromnym tarasem

Warszawa, Bemowo, Krzyżówki
1 890 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bielany, Imponujący salon na rodzinnym osiedlu - GOTOWE
1 429 000 zł

Imponujący salon na rodzinnym osiedlu - GOTOWE

Warszawa, Bielany
  • Powierzchnia:
    89 m2
  • Cena za m2:
    15 984 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Imponujący salon na rodzinnym osiedlu - GOTOWE

Warszawa, Bielany, Heroldów
1 429 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wesoła, Wyjątkowe z Tarasem
990 000 zł

Wyjątkowe z Tarasem

Warszawa, Wesoła
  • Powierzchnia:
    89 m2
  • Cena za m2:
    11 093 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Wyjątkowe z Tarasem

Warszawa, Wesoła, Jana Pawła Ii
990 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście, Mieszkanie na sprzedaż
1 870 000 zł
1 771 100 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    89 m2
  • Cena za m2:
    19 900 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Śródmieście, Wilcza
1 870 000 zł
1 771 100 zł
Szczegóły
Warszawa, Żoliborz Sady Żoliborskie, Przestronna część dzienna | garaż | komórka
1 990 000 zł

Przestronna część dzienna | garaż | komórka

Warszawa, Żoliborz Sady Żoliborskie
  • Powierzchnia:
    88 m2
  • Cena za m2:
    22 430 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Przestronna część dzienna | garaż | komórka

Warszawa, Żoliborz Sady Żoliborskie, Kaliny Jędrusik
1 990 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wilanów, Bezczynszowe, taras 16 m2, opcja 4 pokoi
1 100 000 zł

Bezczynszowe, taras 16 m2, opcja 4 pokoi

Warszawa, Wilanów
  • Powierzchnia:
    88 m2
  • Cena za m2:
    12 399 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Bezczynszowe, taras 16 m2, opcja 4 pokoi

Warszawa, Wilanów, Królewicza Jakuba
1 100 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Marki, 4 pokoje | 88 m² | ciche mieszkanie Marki
710 000 zł
690 000 zł

4 pokoje | 88 m² | ciche mieszkanie Marki

powiat wołomiński, Marki
  • Powierzchnia:
    88 m2
  • Cena za m2:
    7 840 zł
  • Liczba pokoi:
    4

4 pokoje | 88 m² | ciche mieszkanie Marki

powiat wołomiński, Marki, Miedziana
710 000 zł
690 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bemowo, 4-pokojowe mieszkanie na osiedlu Przyjaźń
1 250 000 zł

4-pokojowe mieszkanie na osiedlu Przyjaźń

Warszawa, Bemowo
  • Powierzchnia:
    87 m2
  • Cena za m2:
    14 220 zł
  • Liczba pokoi:
    4

4-pokojowe mieszkanie na osiedlu Przyjaźń

Warszawa, Bemowo, Jana Olbrachta
1 250 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.