Wyniki wyszukiwania

Ofert: 721

Zmień widok:
Warszawa, Mokotów, Penthouse z prywatnym ogrodem na dachu
4 300 000 zł

Penthouse z prywatnym ogrodem na dachu

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    105 m2
  • Cena za m2:
    40 711 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Penthouse z prywatnym ogrodem na dachu

Warszawa, Mokotów, Janusza Kurtyki
4 300 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, Zamknięte osiedle z ochroną | Dwa duże balkony
2 350 000 zł

Zamknięte osiedle z ochroną | Dwa duże balkony

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    105 m2
  • Cena za m2:
    22 283 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Zamknięte osiedle z ochroną | Dwa duże balkony

Warszawa, Mokotów, Bolesława Limanowskiego
2 350 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka, Najwyższe piętro | Jedyne mieszkanie na piętrze
1 990 000 zł

Najwyższe piętro | Jedyne mieszkanie na piętrze

Warszawa, Białołęka
  • Powierzchnia:
    104 m2
  • Cena za m2:
    19 024 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Najwyższe piętro | Jedyne mieszkanie na piętrze

Warszawa, Białołęka, Głębocka
1 990 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bemowo, Apartament 5 Pokoi/Wykończone/Ciche/Metro Chrzanów
1 999 000 zł

Apartament 5 Pokoi/Wykończone/Ciche/Metro Chrzanów

Warszawa, Bemowo
  • Powierzchnia:
    104 m2
  • Cena za m2:
    19 206 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Apartament 5 Pokoi/Wykończone/Ciche/Metro Chrzanów

Warszawa, Bemowo
1 999 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ochota, Na sprzedaż | 3 pokoje | ostatnie piętro | Ochota
1 199 000 zł

Na sprzedaż | 3 pokoje | ostatnie piętro | Ochota

Warszawa, Ochota
  • Powierzchnia:
    104 m2
  • Cena za m2:
    11 528 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Na sprzedaż | 3 pokoje | ostatnie piętro | Ochota

Warszawa, Ochota, Aleje Jerozolimskie
1 199 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, Ostatnie piętro Metro Cisza i zieleń za oknem
2 285 000 zł

Ostatnie piętro Metro Cisza i zieleń za oknem

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    103 m2
  • Cena za m2:
    21 990 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Ostatnie piętro Metro Cisza i zieleń za oknem

Warszawa, Mokotów, Bukowińska
2 285 000 zł
Szczegóły
powiat Warszawa, Warszawa, 4POK z potencjałem blisko Parku | OCHOTA
1 675 000 zł

4POK z potencjałem blisko Parku | OCHOTA

powiat Warszawa, Warszawa
  • Powierzchnia:
    103 m2
  • Cena za m2:
    16 199 zł
  • Liczba pokoi:
    4

4POK z potencjałem blisko Parku | OCHOTA

powiat Warszawa, Warszawa, Opaczewska
1 675 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, Przestronne mieszkanie z widokiem na zachody
2 450 000 zł
2 390 000 zł

Przestronne mieszkanie z widokiem na zachody

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    101 m2
  • Cena za m2:
    23 498 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Przestronne mieszkanie z widokiem na zachody

Warszawa, Mokotów, Komputerowa
2 450 000 zł
2 390 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście, Przestronne mieszkanie na Powiślu przy BUW
2 590 000 zł

Przestronne mieszkanie na Powiślu przy BUW

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    101 m2
  • Cena za m2:
    25 555 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Przestronne mieszkanie na Powiślu przy BUW

Warszawa, Śródmieście, Drewniana
2 590 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe Gocławek, Dwupoziomowy apartament 101 m2 Gocławek.
1 550 000 zł

Dwupoziomowy apartament 101 m2 Gocławek.

Warszawa, Praga-Południe Gocławek
  • Powierzchnia:
    101 m2
  • Cena za m2:
    15 310 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Dwupoziomowy apartament 101 m2 Gocławek.

Warszawa, Praga-Południe Gocławek, Liwiecka
1 550 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.