4POK z potencjałem blisko Parku | OCHOTA

powiat Warszawa, Warszawa, Opaczewska
Dodaj do notesu Dodane

Informacje

Cena
1 675 000 zł
Numer oferty
34964545715 (MLS)
Typ transakcji
Sprzedaż
Powierzchnia
103 m2
Cena za m2
16 199 zł / m2
Liczba pokoi
4
Piętro
parter/6
Typ budynku
Blok Mieszkalny
Liczba wind
1
Dostępne od
2026-05-12
Miejsca parkingowe
Miejsca parkingowe podziemne
Rok budowy
2000
Liczba sypialni
3

Opis nieruchomości

Mieszkanie w świetnej lokalizacji na Ochocie - ul. Opaczewska 65.

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4 pokojowego mieszkania z tarasem i dostępem do ogródka. To świetna propozycja dla osób szukających dużej przestrzeni i mieszkania z potencjałem aranżacyjnym!

Nieruchomość o powierzchni 103 m2 składa się z:
przestronnego salonu z wyjściem na taras
osobnej, dużej kuchni z oknem
pokój I
pokój II
pokój III
łazienki z wanną, zabudowanym prysznicem, WC, bidetem
osobnego WC
przedpokoju z szafą w zabudowie
spiżarni
Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 103 m², położone na parterze zadbanego budynku z 2000 roku, znajdującego się na zamkniętym, monitorowanym osiedlu, zapewniającym komfort i bezpieczeństwo mieszkańców. Nieruchomość wyróżnia się wyjątkowym, dwustronnym układem pomieszczeń, który daje duże możliwości aranżacyjne. Mieszkanie jest do remontu, co pozwala stworzyć wnętrze idealnie dopasowane do własnych potrzeb. Dużym atutem jest wydzielona część sypialniana, a także funkcjonalność mieszkania. Dwustronna ekspozycja okien (północny wschód - południowy zachód) sprawia, że wnętrza są jasne i dobrze doświetlone przez cały dzień.

Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym, dodatkowo płatne 50 000 zł oraz komórka lokatorska + 20 000 zł.