Wyniki wyszukiwania

Ofert: 720

Zmień widok:
Warszawa, Śródmieście Powiśle, 116m2, apartament, wysoki standard
3 990 000 zł

116m2, apartament, wysoki standard

Warszawa, Śródmieście Powiśle
  • Powierzchnia:
    116 m2
  • Cena za m2:
    34 396 zł
  • Liczba pokoi:
    3

116m2, apartament, wysoki standard

Warszawa, Śródmieście Powiśle, Mieczysława Orłowicza
3 990 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów Kabaty, Bliskość lasu | Ostatnie piętro | Prywatność
2 070 000 zł

Bliskość lasu | Ostatnie piętro | Prywatność

Warszawa, Ursynów Kabaty
  • Powierzchnia:
    116 m2
  • Cena za m2:
    17 844 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Bliskość lasu | Ostatnie piętro | Prywatność

Warszawa, Ursynów Kabaty, Kabacki Dukt
2 070 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Marki, Mieszkanie na sprzedaż
1 095 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

powiat wołomiński, Marki
  • Powierzchnia:
    115 m2
  • Cena za m2:
    9 454 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Mieszkanie na sprzedaż

powiat wołomiński, Marki, Legionowa
1 095 000 zł
Szczegóły
powiat piaseczyński, Piaseczno, Słoneczne dwupoziomowe dla rodziny
850 000 zł

Słoneczne dwupoziomowe dla rodziny

powiat piaseczyński, Piaseczno
  • Powierzchnia:
    115 m2
  • Cena za m2:
    7 359 zł
  • Liczba pokoi:
    6

Słoneczne dwupoziomowe dla rodziny

powiat piaseczyński, Piaseczno, Pelikanów
850 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wilanów, Apartament z Tarasem w Wilanowie.....
1 890 000 zł

Apartament z Tarasem w Wilanowie.....

Warszawa, Wilanów
  • Powierzchnia:
    115 m2
  • Cena za m2:
    16 434 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Apartament z Tarasem w Wilanowie.....

Warszawa, Wilanów, Jara
1 890 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście, Mieszkanie na sprzedaż
2 599 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    115 m2
  • Cena za m2:
    22 600 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Śródmieście, 3 Maja
2 599 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów Siekierki, Ostatni apartament w inwestycji
2 995 000 zł

Ostatni apartament w inwestycji

Warszawa, Mokotów Siekierki
  • Powierzchnia:
    114 m2
  • Cena za m2:
    26 173 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Ostatni apartament w inwestycji

Warszawa, Mokotów Siekierki
2 995 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ochota, Przestronne 114 m2 | 4 pokoje | 5 piętro | balkon
2 300 000 zł

Przestronne 114 m2 | 4 pokoje | 5 piętro | balkon

Warszawa, Ochota
  • Powierzchnia:
    114 m2
  • Cena za m2:
    20 115 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Przestronne 114 m2 | 4 pokoje | 5 piętro | balkon

Warszawa, Ochota, Aleja Niepodległości
2 300 000 zł
Szczegóły
powiat Warszawa, Warszawa, Przytulny strych z widokiem
2 700 000 zł

Przytulny strych z widokiem

powiat Warszawa, Warszawa
  • Powierzchnia:
    114 m2
  • Cena za m2:
    23 684 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Przytulny strych z widokiem

powiat Warszawa, Warszawa, Juliusza Słowackiego
2 700 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście Północne, Mieszkanie na sprzedaż
1 870 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Śródmieście Północne
  • Powierzchnia:
    114 m2
  • Cena za m2:
    16 403 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Śródmieście Północne, Aleja Jana Pawła Ii
1 870 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.