Wyniki wyszukiwania

Ofert: 112

Zmień widok:
powiat legionowski, Legionowo, Duży lokal usługowy w ścisłym centrum Legionowa
899 000 zł

Duży lokal usługowy w ścisłym centrum Legionowa

powiat legionowski, Legionowo
  • Powierzchnia:
    154 m2
  • Cena za m2:
    5 815 zł

Duży lokal usługowy w ścisłym centrum Legionowa

powiat legionowski, Legionowo, Władysława Reymonta
899 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, Belvedere Residence | 120,98 m² | 4 pokoje
10 000 zł

Belvedere Residence | 120,98 m² | 4 pokoje

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    120 m2
  • Cena za m2:
    82 zł

Belvedere Residence | 120,98 m² | 4 pokoje

Warszawa, Mokotów, Sułkowicka
10 000 zł
Szczegóły
powiat Warszawa, Warszawa, Biuro w samym centrum Warszawy!
6 800 zł

Biuro w samym centrum Warszawy!

powiat Warszawa, Warszawa
  • Powierzchnia:
    97 m2
  • Cena za m2:
    69 zł

Biuro w samym centrum Warszawy!

powiat Warszawa, Warszawa
6 800 zł
Szczegóły
Warszawa, Wesoła Stara Miłosna, Lokal na sprzedaż
1 799 680 zł

Lokal na sprzedaż

Warszawa, Wesoła Stara Miłosna
  • Powierzchnia:
    256 m2
  • Cena za m2:
    7 030 zł

Lokal na sprzedaż

Warszawa, Wesoła Stara Miłosna, Jana Pawła Ii
1 799 680 zł
Szczegóły
Warszawa, Wesoła Stara Miłosna, Lokal na sprzedaż
1 799 680 zł

Lokal na sprzedaż

Warszawa, Wesoła Stara Miłosna
  • Powierzchnia:
    256 m2
  • Cena za m2:
    7 030 zł

Lokal na sprzedaż

Warszawa, Wesoła Stara Miłosna, Jana Pawła Ii
1 799 680 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście, ekskluzywne biuro w kamienicy / metro /winda
7 500 zł

ekskluzywne biuro w kamienicy / metro /winda

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    72 m2
  • Cena za m2:
    104 zł

ekskluzywne biuro w kamienicy / metro /winda

Warszawa, Śródmieście, Polna
7 500 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, Biuro na wynajem 179,7 m² | Wola-ul.Żelazna
7 700 zł

Biuro na wynajem 179,7 m² | Wola-ul.Żelazna

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    179 m2
  • Cena za m2:
    42 zł

Biuro na wynajem 179,7 m² | Wola-ul.Żelazna

Warszawa, Wola, Żelazna
7 700 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, Do wynajęcia narożny lokal usługowy – Mokotów
12 000 zł

Do wynajęcia narożny lokal usługowy – Mokotów

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    133 m2
  • Cena za m2:
    89 zł

Do wynajęcia narożny lokal usługowy – Mokotów

Warszawa, Mokotów, Aleja Polski Walczącej
12 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów Pyry, Biuro 360 m2, dom z tarasem - Puławska Ursynów
13 680 zł

Biuro 360 m2, dom z tarasem - Puławska Ursynów

Warszawa, Ursynów Pyry
  • Powierzchnia:
    360 m2
  • Cena za m2:
    38 zł

Biuro 360 m2, dom z tarasem - Puławska Ursynów

Warszawa, Ursynów Pyry, Puławska
13 680 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście Powiśle, Piękne mieszkanie | Blisko centrum Warszawy
1 150 000 zł

Piękne mieszkanie | Blisko centrum Warszawy

Warszawa, Śródmieście Powiśle
  • Powierzchnia:
    46 m2
  • Cena za m2:
    25 000 zł

Piękne mieszkanie | Blisko centrum Warszawy

Warszawa, Śródmieście Powiśle, Smolna
1 150 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.