ekskluzywne biuro w kamienicy / metro /winda

Warszawa, Śródmieście, Polna
Dodaj do notesu Dodane

Informacje

Cena
7 500 zł
Numer oferty
34964540045 (MLS)
Typ transakcji
Wynajem
Powierzchnia
72 m2
Cena za m2
104 zł / m2
Piętro
2/4
Typ lokalu
biura
Dostępne od
2026-05-01
Rok budowy
1945
Miejsca parkingowe
Miejsca parkingowe podziemne

Opis nieruchomości

Oferujemy do wynajęcia jasny i przestronny lokal o powierzchni 72 m², zlokalizowany na drugim piętrze klimatycznej kamienicy przy Skwerze Oleandrów, w samym sercu Śródmieścia Południowego. To prestiżowy adres, idealny dla firm ceniących reprezentacyjną lokalizację oraz komfort pracy w otoczeniu zieleni i miejskiej infrastruktury.

Lokal znajduje się obecnie w trakcie generalnego remontu. Prezentowane zdjęcia mają charakter poglądowy i służą pokazaniu potencjału oraz układu przestrzeni.

W ramach prac wykonane zostaną m.in.:

nowa podłoga,
nowa instalacja elektryczna,
nowa łazienka,
nowa stolarka drzwiowa,
odmalowanie ścian.

Istnieje możliwość dostosowania wykończenia oraz układu funkcjonalnego do potrzeb przyszłego najemcy, pod warunkiem nawiązania współpracy na etapie trwającego remontu.

Układ i charakterystyka lokalu

dwa duże pokoje
przestronnej kuchni z oknem, pełniącej funkcję zaplecza socjalnego,
łazienki,
przedpokoju.

Wysokość pomieszczeń sięgająca niemal 3 metrów oraz duże okna (ok. 180 cm wysokości) zapewniają doskonałe doświetlenie wnętrz i poczucie przestrzeni. Widok na otwartą przestrzeń za oknami dodatkowo podnosi komfort codziennej pracy.

Lokal idealnie sprawdzi się jako:

biuro firmy,
kancelaria,
studio projektowe lub kreatywne,
showroom,
przestrzeń konsultacyjna lub usługowa o charakterze premium.

Stan lokalu umożliwia swobodną aranżację wnętrza zgodnie z profilem działalności najemcy.