Wyniki wyszukiwania

Ofert: 116

Zmień widok:
Warszawa, Śródmieście, Lokal handlowy, witryny, al. Jerozolimskie,centrum
30 000 zł

Lokal handlowy, witryny, al. Jerozolimskie,centrum

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    146 m2
  • Cena za m2:
    205 zł

Lokal handlowy, witryny, al. Jerozolimskie,centrum

Warszawa, Śródmieście, Aleje Jerozolimskie
30 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka, Lokal (94 m2) do najmu, ul. Światowida, Białołęka
9 500 zł

Lokal (94 m2) do najmu, ul. Światowida, Białołęka

Warszawa, Białołęka
  • Powierzchnia:
    93 m2
  • Cena za m2:
    101 zł

Lokal (94 m2) do najmu, ul. Światowida, Białołęka

Warszawa, Białołęka, Światowida
9 500 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście, Prestiżowy lokal gastronomiczny na Starówce
26 660 zł

Prestiżowy lokal gastronomiczny na Starówce

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    622 m2
  • Cena za m2:
    42 zł

Prestiżowy lokal gastronomiczny na Starówce

Warszawa, Śródmieście, Rynek Starego Miasta
26 660 zł
Szczegóły
Warszawa, Stare Miasto, Wyjątkowa restauracja w zabytkowej kamienicy z XVI
68 148 zł

Wyjątkowa restauracja w zabytkowej kamienicy z XVI

Warszawa, Stare Miasto
  • Powierzchnia:
    468 m2
  • Cena za m2:
    145 zł

Wyjątkowa restauracja w zabytkowej kamienicy z XVI

Warszawa, Stare Miasto, Świętojańska
68 148 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów, Lokal na sprzedaż
3 300 000 zł

Lokal na sprzedaż

Warszawa, Ursynów
  • Powierzchnia:
    225 m2
  • Cena za m2:
    14 666 zł

Lokal na sprzedaż

Warszawa, Ursynów, Pasaż Ursynowski
3 300 000 zł
Szczegóły
powiat nowodworski, Zakroczym, SALA WESELNA Z ZAPLECZEM NOCLEGOWYM W POBLIŻU MODL
2 700 000 zł

SALA WESELNA Z ZAPLECZEM NOCLEGOWYM W POBLIŻU MODL

powiat nowodworski, Zakroczym
  • Powierzchnia:
    684 m2
  • Cena za m2:
    3 942 zł

SALA WESELNA Z ZAPLECZEM NOCLEGOWYM W POBLIŻU MODL

powiat nowodworski, Zakroczym, Stalowa
2 700 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście, Lokal w centrum warszawskiego Powiśla
450 000 zł

Lokal w centrum warszawskiego Powiśla

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    28 m2
  • Cena za m2:
    15 761 zł

Lokal w centrum warszawskiego Powiśla

Warszawa, Śródmieście, Solec
450 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście Południowe, Dwupoziomowy apartament w ścisłym centrum
3 550 000 zł

Dwupoziomowy apartament w ścisłym centrum

Warszawa, Śródmieście Południowe
  • Powierzchnia:
    150 m2
  • Cena za m2:
    23 666 zł

Dwupoziomowy apartament w ścisłym centrum

Warszawa, Śródmieście Południowe, Hoża
3 550 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście, Lokal usługowy 110,32m2, garaż Centrum
1 740 000 zł

Lokal usługowy 110,32m2, garaż Centrum

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    110 m2
  • Cena za m2:
    15 775 zł

Lokal usługowy 110,32m2, garaż Centrum

Warszawa, Śródmieście, Aleja Jana Pawła Ii
1 740 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Kobyłka, Do wynajęcia lokal usługowy 350 m² – Kobyłka
15 000 zł

Do wynajęcia lokal usługowy 350 m² – Kobyłka

powiat wołomiński, Kobyłka
  • Powierzchnia:
    350 m2
  • Cena za m2:
    42 zł

Do wynajęcia lokal usługowy 350 m² – Kobyłka

powiat wołomiński, Kobyłka, Węgierska
15 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.