Wyjątkowa restauracja w zabytkowej kamienicy z XVI

Warszawa, Stare Miasto, Świętojańska
Dodaj do notesu Dodane

Informacje

Cena
68 148 zł
Numer oferty
34964498481 (MLS)
Typ transakcji
Wynajem
Powierzchnia
468 m2
Cena za m2
145 zł / m2
Piętro
parter
Typ lokalu
handel i usługi/lokal gastronomiczny
Dostępne od
2025-01-01

Opis nieruchomości

Brief:
Wyjątkowa okazja przejęcia działającej restauracji w zabytkowej kamienicy na warszawskiej Starówce. Lokal o powierzchni 468,88 m² oferuje siedem stylowo urządzonych sal i pełne wyposażenie gastronomiczne. Gotowy do kontynuacji działalności lub zmiany konceptu.

Atuty:
Prestiżowa lokalizacja w sercu Starego Miasta, otoczona historycznymi zabytkami.
Siedem bogato zdobionych sal w renesansowej kamienicy o niepowtarzalnym klimacie.
Restauracja w pełni wyposażona.

Wnętrze:
Restauracja mieści się w jednej z najbardziej charakterystycznych kamienic na Starówce, znanej z bogatej historii i wyjątkowej architektury. Wnętrza obejmują siedem unikalnych sal o wysokim standardzie wykończenia, idealnych do obsługi gości indywidualnych, grup turystycznych czy organizacji wydarzeń. Lokal jest gotowy do działania bez konieczności dodatkowych inwestycji, choć adaptacja pod nową koncepcję jest możliwa.

Sąsiedztwo:
Starówka to jedno z najczęściej odwiedzanych miejsc w Polsce. Bliskość głównych atrakcji turystycznych zapewnia stały ruch, zarówno wśród turystów, jak i mieszkańców Warszawy.

Daleko czy blisko?
Centralna lokalizacja gwarantuje wygodny dostęp dla klientów pieszych, a także dobrą komunikację miejską i możliwość dojazdu samochodem.

Musisz jeszcze wiedzieć:
Powierzchnia: 468,88 m².
Miesięczny czynsz najmu: 68.148,10 zł netto.
Depozyt: 3-miesięczne opłaty czynszu brutto.