Wyniki wyszukiwania

Ofert: 128

Zmień widok:
powiat legionowski, Jachranka, Jachranka - duża działka budowlana
975 000 zł

Jachranka - duża działka budowlana

powiat legionowski, Jachranka
  • Powierzchnia:
    2 500 m2
  • Cena za m2:
    390 zł

Jachranka - duża działka budowlana

powiat legionowski, Jachranka
975 000 zł
Szczegóły
powiat nowodworski, Kazuń-Bielany, Działka z MPZP - Spokój blisko Kampinosu
340 000 zł

Działka z MPZP - Spokój blisko Kampinosu

powiat nowodworski, Kazuń-Bielany
  • Powierzchnia:
    2 500 m2
  • Cena za m2:
    136 zł

Działka z MPZP - Spokój blisko Kampinosu

powiat nowodworski, Kazuń-Bielany, Kwiatowa
340 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wilanów Powsin, Powsin | 2498 m² | WZ na 2 budynki dwulokalowe
3 000 000 zł

Powsin | 2498 m² | WZ na 2 budynki dwulokalowe

Warszawa, Wilanów Powsin
  • Powierzchnia:
    2 489 m2
  • Cena za m2:
    1 205 zł

Powsin | 2498 m² | WZ na 2 budynki dwulokalowe

Warszawa, Wilanów Powsin, Łęgowa
3 000 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka, Ostródzka 2445m2 MPZP MN/U
3 500 000 zł

Ostródzka 2445m2 MPZP MN/U

Warszawa, Białołęka
  • Powierzchnia:
    2 445 m2
  • Cena za m2:
    1 431 zł

Ostródzka 2445m2 MPZP MN/U

Warszawa, Białołęka, Ostródzka
3 500 000 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Łajski, Działka na sprzedaż
999 000 zł

Działka na sprzedaż

powiat legionowski, Łajski
  • Powierzchnia:
    2 433 m2
  • Cena za m2:
    410 zł

Działka na sprzedaż

powiat legionowski, Łajski, Polna
999 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bielany, DZIAŁKA BUDOWLANA BLISKO PARKU MŁOCIŃSKIEGO
4 990 000 zł

DZIAŁKA BUDOWLANA BLISKO PARKU MŁOCIŃSKIEGO

Warszawa, Bielany
  • Powierzchnia:
    2 376 m2
  • Cena za m2:
    2 100 zł

DZIAŁKA BUDOWLANA BLISKO PARKU MŁOCIŃSKIEGO

Warszawa, Bielany, Abecadło
4 990 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bielany, DZIAŁKA BUDOWLANA MŁOCINY AKTUALNA WZ
4 990 000 zł

DZIAŁKA BUDOWLANA MŁOCINY AKTUALNA WZ

Warszawa, Bielany
  • Powierzchnia:
    2 376 m2
  • Cena za m2:
    2 100 zł

DZIAŁKA BUDOWLANA MŁOCINY AKTUALNA WZ

Warszawa, Bielany, Abecadło
4 990 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wilanów Powsin, MPZP | 2400m2 | media| Wilanów - Powsin
2 720 000 zł

MPZP | 2400m2 | media| Wilanów - Powsin

Warszawa, Wilanów Powsin
  • Powierzchnia:
    2 365 m2
  • Cena za m2:
    1 150 zł

MPZP | 2400m2 | media| Wilanów - Powsin

Warszawa, Wilanów Powsin, Dobrodzieja
2 720 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Radzymin, Działka budowlana w centrum Radzymina, MPZP
1 990 000 zł

Działka budowlana w centrum Radzymina, MPZP

powiat wołomiński, Radzymin
  • Powierzchnia:
    2 339 m2
  • Cena za m2:
    850 zł

Działka budowlana w centrum Radzymina, MPZP

powiat wołomiński, Radzymin, Gabriela Narutowicza
1 990 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wawer, Media/23%VAT/ Projekt
1 200 000 zł

Media/23%VAT/ Projekt

Warszawa, Wawer
  • Powierzchnia:
    2 200 m2
  • Cena za m2:
    545 zł

Media/23%VAT/ Projekt

Warszawa, Wawer
1 200 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.