Działka na sprzedaż

powiat legionowski, Łajski, Polna
Dodaj do notesu Dodane

Informacje

Cena
999 000 zł
Numer oferty
34964549526 (MLS)
Typ transakcji
Sprzedaż
Powierzchnia
2 433 m2
Cena za m2
410 zł / m2
Typ działki
Usługowa

Opis nieruchomości

Atrakcyjna działka o łącznej powierzchni 2 433 m² położona w Łajskach, w usługowej okolicy z dostępem do energii elektrycznej i drogi publicznej. Nieruchomość częściowo objęta planem pod nieuciążliwą działalność gospodarczą. Doskonała propozycja dla osób poszukujących terenu po inwestycję z doskonałym dojazdem do Legionowa i Warszawy.