Wyniki wyszukiwania

Ofert: 128

Zmień widok:
Warszawa, Ursynów Jeziorki Południowe, Działka 0,5 ha na Ursynowie WZ na 6 lokali
2 475 000 zł

Działka 0,5 ha na Ursynowie WZ na 6 lokali

Warszawa, Ursynów Jeziorki Południowe
  • Powierzchnia:
    4 963 m2
  • Cena za m2:
    498 zł

Działka 0,5 ha na Ursynowie WZ na 6 lokali

Warszawa, Ursynów Jeziorki Południowe
2 475 000 zł
Szczegóły
Marki, Pustelnik, Działka na sprzedaż
2 707 100 zł

Działka na sprzedaż

Marki, Pustelnik
  • Powierzchnia:
    4 922 m2
  • Cena za m2:
    550 zł

Działka na sprzedaż

Marki, Pustelnik, Kresowa
2 707 100 zł
Szczegóły
powiat nowodworski, Nowe Gniewniewice, Atrakcyjna działka budowlana 4918 m² – gm. Leoncin
491 800 zł

Atrakcyjna działka budowlana 4918 m² – gm. Leoncin

powiat nowodworski, Nowe Gniewniewice
  • Powierzchnia:
    4 918 m2
  • Cena za m2:
    100 zł

Atrakcyjna działka budowlana 4918 m² – gm. Leoncin

powiat nowodworski, Nowe Gniewniewice
491 800 zł
Szczegóły
powiat nowodworski, Nowe Gniewniewice, Działka budowlana / 4918m2 / Nowe Gniewniewice
491 800 zł

Działka budowlana / 4918m2 / Nowe Gniewniewice

powiat nowodworski, Nowe Gniewniewice
  • Powierzchnia:
    4 918 m2
  • Cena za m2:
    100 zł

Działka budowlana / 4918m2 / Nowe Gniewniewice

powiat nowodworski, Nowe Gniewniewice
491 800 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Nadma, Atrakcyjna działka w Nadmie – 4500 m² w zielonej o
135 000 zł

Atrakcyjna działka w Nadmie – 4500 m² w zielonej o

powiat wołomiński, Nadma
  • Powierzchnia:
    4 500 m2
  • Cena za m2:
    30 zł

Atrakcyjna działka w Nadmie – 4500 m² w zielonej o

powiat wołomiński, Nadma, Rzeczna
135 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wawer Aleksandrów Trzeci, Działka pod zabudowę bliźniaczą.
3 332 250 zł

Działka pod zabudowę bliźniaczą.

Warszawa, Wawer Aleksandrów Trzeci
  • Powierzchnia:
    4 443 m2
  • Cena za m2:
    750 zł

Działka pod zabudowę bliźniaczą.

Warszawa, Wawer Aleksandrów Trzeci
3 332 250 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Wołomin, Działka inwestycyjna. Wołomin przy głównej ulicy
5 211 600 zł

Działka inwestycyjna. Wołomin przy głównej ulicy

powiat wołomiński, Wołomin
  • Powierzchnia:
    4 343 m2
  • Cena za m2:
    1 200 zł

Działka inwestycyjna. Wołomin przy głównej ulicy

powiat wołomiński, Wołomin, Aleja Niepodległości
5 211 600 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Arciechów, Działka Arciechów z wstępnym podziałem
550 000 zł

Działka Arciechów z wstępnym podziałem

powiat wołomiński, Arciechów
  • Powierzchnia:
    4 217 m2
  • Cena za m2:
    130 zł

Działka Arciechów z wstępnym podziałem

powiat wołomiński, Arciechów
550 000 zł
Szczegóły
Marki, Pustelnik, Działka na sprzedaż
2 246 200 zł

Działka na sprzedaż

Marki, Pustelnik
  • Powierzchnia:
    4 084 m2
  • Cena za m2:
    550 zł

Działka na sprzedaż

Marki, Pustelnik, Ks. Bp. Władysława Bandurskiego
2 246 200 zł
Szczegóły
Warszawa, Wawer, PnB/Jednorodzinna/czworaki/1200PUM/Media/Droga
4 500 000 zł

PnB/Jednorodzinna/czworaki/1200PUM/Media/Droga

Warszawa, Wawer
  • Powierzchnia:
    3 881 m2
  • Cena za m2:
    1 159 zł

PnB/Jednorodzinna/czworaki/1200PUM/Media/Droga

Warszawa, Wawer
4 500 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.