Wyniki wyszukiwania

Ofert: 126

Zmień widok:
Warszawa, Wawer, Dla dewelopera
5 300 000 zł

Dla dewelopera

Warszawa, Wawer
  • Powierzchnia:
    2 546 m2
  • Cena za m2:
    2 081 zł

Dla dewelopera

Warszawa, Wawer
5 300 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Karpin, Działka inwestycyjna KARPIN z WZ
5 213 000 zł

Działka inwestycyjna KARPIN z WZ

powiat wołomiński, Karpin
  • Powierzchnia:
    40 100 m2
  • Cena za m2:
    130 zł

Działka inwestycyjna KARPIN z WZ

powiat wołomiński, Karpin
5 213 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Wołomin, Działka inwestycyjna. Wołomin przy głównej ulicy
5 211 600 zł

Działka inwestycyjna. Wołomin przy głównej ulicy

powiat wołomiński, Wołomin
  • Powierzchnia:
    4 343 m2
  • Cena za m2:
    1 200 zł

Działka inwestycyjna. Wołomin przy głównej ulicy

powiat wołomiński, Wołomin, Aleja Niepodległości
5 211 600 zł
Szczegóły
Warszawa, Bielany, DZIAŁKA BUDOWLANA BLISKO PARKU MŁOCIŃSKIEGO
4 990 000 zł

DZIAŁKA BUDOWLANA BLISKO PARKU MŁOCIŃSKIEGO

Warszawa, Bielany
  • Powierzchnia:
    2 376 m2
  • Cena za m2:
    2 100 zł

DZIAŁKA BUDOWLANA BLISKO PARKU MŁOCIŃSKIEGO

Warszawa, Bielany, Abecadło
4 990 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bielany, DZIAŁKA BUDOWLANA MŁOCINY AKTUALNA WZ
4 990 000 zł

DZIAŁKA BUDOWLANA MŁOCINY AKTUALNA WZ

Warszawa, Bielany
  • Powierzchnia:
    2 376 m2
  • Cena za m2:
    2 100 zł

DZIAŁKA BUDOWLANA MŁOCINY AKTUALNA WZ

Warszawa, Bielany, Abecadło
4 990 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wawer, PnB/Jednorodzinna/czworaki/1200PUM/Media/Droga
4 500 000 zł

PnB/Jednorodzinna/czworaki/1200PUM/Media/Droga

Warszawa, Wawer
  • Powierzchnia:
    3 881 m2
  • Cena za m2:
    1 159 zł

PnB/Jednorodzinna/czworaki/1200PUM/Media/Droga

Warszawa, Wawer
4 500 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Tłuszcz, Działka pod zabudowę mieszkaniową
4 381 440 zł

Działka pod zabudowę mieszkaniową

powiat wołomiński, Tłuszcz
  • Powierzchnia:
    15 648 m2
  • Cena za m2:
    280 zł

Działka pod zabudowę mieszkaniową

powiat wołomiński, Tłuszcz, Łąkowa
4 381 440 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Nadma, Przemysłowo-usługowa, przy zjeździe S8, asfalt!
4 000 000 zł

Przemysłowo-usługowa, przy zjeździe S8, asfalt!

powiat wołomiński, Nadma
  • Powierzchnia:
    11 600 m2
  • Cena za m2:
    344 zł

Przemysłowo-usługowa, przy zjeździe S8, asfalt!

powiat wołomiński, Nadma, Kozłówek
4 000 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Karpin, Działka inwestycyjna KARPIN przy trasie S8
3 900 540 zł

Działka inwestycyjna KARPIN przy trasie S8

powiat wołomiński, Karpin
  • Powierzchnia:
    18 574 m2
  • Cena za m2:
    210 zł

Działka inwestycyjna KARPIN przy trasie S8

powiat wołomiński, Karpin
3 900 540 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów, Działka budowlana 1,32 ha | Ursynów | WZ | Jezioro
3 900 000 zł

Działka budowlana 1,32 ha | Ursynów | WZ | Jezioro

Warszawa, Ursynów
  • Powierzchnia:
    13 227 m2
  • Cena za m2:
    294 zł

Działka budowlana 1,32 ha | Ursynów | WZ | Jezioro

Warszawa, Ursynów, Trombity
3 900 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.