Działka inwestycyjna KARPIN z WZ

powiat wołomiński, Karpin
Dodaj do notesu Dodane

Informacje

Cena
5 213 000 zł
Numer oferty
34964535522 (MLS)
Typ transakcji
Sprzedaż
Powierzchnia
40 100 m2
Cena za m2
130 zł / m2
Ogrodzenie
Brak
Droga dojazdowa
Polna
Typ działki
Inwestycyjna

Opis nieruchomości

NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA INWESTYCYJNA PRZY TRASIE S8

Działkę inwestycyjną nr. 319 obręb 0011 (Karpin) położona przy trasie S8 w miejscowości Karpin gminna Dąbrówka z aktualną decyzją o warunkach zabudowy.
Warunki zabudowy: dla inwestycji polegającej na budowie budynku hali produkcyjno-magazynowej wraz z częścią administracyjną oraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu.

Bezpośrednia bliskość trasy S8 zapewnia łatwy dostęp do Warszawy i innych kluczowych aglomeracji. W sąsiedztwie znajdują się firmy: Inter Europol, Indeco, McAlpine Polska, JFC Polska, JAS Worldwide, Żabka, Volvo Trucks, MAN, Renault Trucks.

ZAPRASZAM DO KONTAKTU