Wyniki wyszukiwania

Ofert: 126

Zmień widok:
powiat legionowski, Skrzeszew, Działka na sprzedaż
275 000 zł

Działka na sprzedaż

powiat legionowski, Skrzeszew
  • Powierzchnia:
    1 100 m2
  • Cena za m2:
    250 zł

Działka na sprzedaż

powiat legionowski, Skrzeszew, Olszankowa
275 000 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Skrzeszew, Działka na sprzedaż
1 717 980 zł

Działka na sprzedaż

powiat legionowski, Skrzeszew
  • Powierzchnia:
    7 809 m2
  • Cena za m2:
    220 zł

Działka na sprzedaż

powiat legionowski, Skrzeszew, Olszankowa
1 717 980 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Skrzeszew, Kompleks działek pod domy z MPZP, Skrzeszew
1 717 980 zł

Kompleks działek pod domy z MPZP, Skrzeszew

powiat legionowski, Skrzeszew
  • Powierzchnia:
    7 809 m2
  • Cena za m2:
    220 zł

Kompleks działek pod domy z MPZP, Skrzeszew

powiat legionowski, Skrzeszew
1 717 980 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Skrzeszew, Działka budowlana z MPZP, Skrzeszew
275 000 zł

Działka budowlana z MPZP, Skrzeszew

powiat legionowski, Skrzeszew
  • Powierzchnia:
    1 100 m2
  • Cena za m2:
    250 zł

Działka budowlana z MPZP, Skrzeszew

powiat legionowski, Skrzeszew
275 000 zł
Szczegóły
275 000 zł

Działka budowlana z MPZP, Skrzeszew

powiat legionowski, Skrzeszew
  • Powierzchnia:
    1 100 m2
  • Cena za m2:
    250 zł

Działka budowlana z MPZP, Skrzeszew

powiat legionowski, Skrzeszew, Olszankowa
275 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Radzymin, Działka budowlana w centrum Radzymina, MPZP
1 990 000 zł

Działka budowlana w centrum Radzymina, MPZP

powiat wołomiński, Radzymin
  • Powierzchnia:
    2 339 m2
  • Cena za m2:
    850 zł

Działka budowlana w centrum Radzymina, MPZP

powiat wołomiński, Radzymin, Gabriela Narutowicza
1 990 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Czarna, Dziaka inwestycyjna Czarna koło Radzymina
1 999 000 zł

Dziaka inwestycyjna Czarna koło Radzymina

powiat wołomiński, Czarna
  • Powierzchnia:
    6 953 m2
  • Cena za m2:
    287 zł

Dziaka inwestycyjna Czarna koło Radzymina

powiat wołomiński, Czarna, Chabrowa
1 999 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wilanów Powsin, Działka budowlana | 3 WZ | 6 jednostek
3 560 000 zł

Działka budowlana | 3 WZ | 6 jednostek

Warszawa, Wilanów Powsin
  • Powierzchnia:
    3 750 m2
  • Cena za m2:
    949 zł

Działka budowlana | 3 WZ | 6 jednostek

Warszawa, Wilanów Powsin
3 560 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wilanów Powsin, MPZP | 2400m2 | media| Wilanów - Powsin
2 720 000 zł

MPZP | 2400m2 | media| Wilanów - Powsin

Warszawa, Wilanów Powsin
  • Powierzchnia:
    2 365 m2
  • Cena za m2:
    1 150 zł

MPZP | 2400m2 | media| Wilanów - Powsin

Warszawa, Wilanów Powsin, Dobrodzieja
2 720 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wilanów Powsin, Działka budowlana | WZ | 2 jednostki
1 190 000 zł

Działka budowlana | WZ | 2 jednostki

Warszawa, Wilanów Powsin
  • Powierzchnia:
    1 250 m2
  • Cena za m2:
    952 zł

Działka budowlana | WZ | 2 jednostki

Warszawa, Wilanów Powsin
1 190 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.