Wyniki wyszukiwania

Ofert: 126

Zmień widok:
powiat wołomiński, Karpin, Działka inwestycyjna KARPIN z WZ
5 213 000 zł

Działka inwestycyjna KARPIN z WZ

powiat wołomiński, Karpin
  • Powierzchnia:
    40 100 m2
  • Cena za m2:
    130 zł

Działka inwestycyjna KARPIN z WZ

powiat wołomiński, Karpin
5 213 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Karpin, Działka inwestycyjna KARPIN przy trasie S8
3 900 540 zł

Działka inwestycyjna KARPIN przy trasie S8

powiat wołomiński, Karpin
  • Powierzchnia:
    18 574 m2
  • Cena za m2:
    210 zł

Działka inwestycyjna KARPIN przy trasie S8

powiat wołomiński, Karpin
3 900 540 zł
Szczegóły
Stare Lipiny, Smugi, Działka na sprzedaż
339 000 zł

Działka na sprzedaż

Stare Lipiny, Smugi
  • Powierzchnia:
    576 m2
  • Cena za m2:
    588 zł

Działka na sprzedaż

Stare Lipiny, Smugi, Kwitnąca
339 000 zł
Szczegóły
Stare Lipiny, Smugi, Działka na sprzedaż
449 000 zł

Działka na sprzedaż

Stare Lipiny, Smugi
  • Powierzchnia:
    1 096 m2
  • Cena za m2:
    409 zł

Działka na sprzedaż

Stare Lipiny, Smugi, Kwitnąca
449 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Arciechów, Przy linii brzegowej Bugu!
359 000 zł

Przy linii brzegowej Bugu!

powiat wołomiński, Arciechów
  • Powierzchnia:
    3 141 m2
  • Cena za m2:
    114 zł

Przy linii brzegowej Bugu!

powiat wołomiński, Arciechów
359 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Arciechów, Działka Arciechów z wstępnym podziałem
550 000 zł

Działka Arciechów z wstępnym podziałem

powiat wołomiński, Arciechów
  • Powierzchnia:
    4 217 m2
  • Cena za m2:
    130 zł

Działka Arciechów z wstępnym podziałem

powiat wołomiński, Arciechów
550 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Arciechów, Działka na sprzedaż
125 000 zł

Działka na sprzedaż

powiat wołomiński, Arciechów
  • Powierzchnia:
    700 m2
  • Cena za m2:
    178 zł

Działka na sprzedaż

powiat wołomiński, Arciechów
125 000 zł
Szczegóły
Marki, Struga, Działka mieszkaniowo - usługowa
1 190 000 zł

Działka mieszkaniowo - usługowa

Marki, Struga
  • Powierzchnia:
    1 105 m2
  • Cena za m2:
    1 076 zł

Działka mieszkaniowo - usługowa

Marki, Struga, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego
1 190 000 zł
Szczegóły
Marki, Struga, Działka pod MPZP z dużym potencjałem mieszkaniowym
909 000 zł

Działka pod MPZP z dużym potencjałem mieszkaniowym

Marki, Struga
  • Powierzchnia:
    844 m2
  • Cena za m2:
    1 077 zł

Działka pod MPZP z dużym potencjałem mieszkaniowym

Marki, Struga, Łączna
909 000 zł
Szczegóły
Marki, Struga, Działka pod MPZP z dużym potencjałem
2 099 000 zł

Działka pod MPZP z dużym potencjałem

Marki, Struga
  • Powierzchnia:
    1 949 m2
  • Cena za m2:
    1 076 zł

Działka pod MPZP z dużym potencjałem

Marki, Struga, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego
2 099 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.