Wyniki wyszukiwania

Ofert: 126

Zmień widok:
powiat wołomiński, Radzymin, Działka budowlana w centrum Radzymina, MPZP
1 990 000 zł

Działka budowlana w centrum Radzymina, MPZP

powiat wołomiński, Radzymin
  • Powierzchnia:
    2 339 m2
  • Cena za m2:
    850 zł

Działka budowlana w centrum Radzymina, MPZP

powiat wołomiński, Radzymin, Gabriela Narutowicza
1 990 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka Choszczówka, Działka z Warunkami Zabudowy na 4 domy
2 000 000 zł

Działka z Warunkami Zabudowy na 4 domy

Warszawa, Białołęka Choszczówka
  • Powierzchnia:
    2 173 m2
  • Cena za m2:
    920 zł

Działka z Warunkami Zabudowy na 4 domy

Warszawa, Białołęka Choszczówka, Dwusieczna
2 000 000 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Krubin, Działka budowlana 2032 m2, MPZP
333 000 zł

Działka budowlana 2032 m2, MPZP

powiat legionowski, Krubin
  • Powierzchnia:
    2 032 m2
  • Cena za m2:
    163 zł

Działka budowlana 2032 m2, MPZP

powiat legionowski, Krubin, Jeziorna
333 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Targówek Zacisze, Uzbrojona działka budowlana na Zaciszu - Metro
2 050 000 zł

Uzbrojona działka budowlana na Zaciszu - Metro

Warszawa, Targówek Zacisze
  • Powierzchnia:
    741 m2
  • Cena za m2:
    2 766 zł

Uzbrojona działka budowlana na Zaciszu - Metro

Warszawa, Targówek Zacisze
2 050 000 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Kania Polska, Działka budowlana | MPZP | 1100m2 | Kania Polska
250 000 zł

Działka budowlana | MPZP | 1100m2 | Kania Polska

powiat legionowski, Kania Polska
  • Powierzchnia:
    1 100 m2
  • Cena za m2:
    227 zł

Działka budowlana | MPZP | 1100m2 | Kania Polska

powiat legionowski, Kania Polska, Dzielna
250 000 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Jachranka, Jachranka - duża działka budowlana
975 000 zł

Jachranka - duża działka budowlana

powiat legionowski, Jachranka
  • Powierzchnia:
    2 500 m2
  • Cena za m2:
    390 zł

Jachranka - duża działka budowlana

powiat legionowski, Jachranka
975 000 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Jachranka, Jachranka - działka pod dom jednorodzinny
269 000 zł

Jachranka - działka pod dom jednorodzinny

powiat legionowski, Jachranka
  • Powierzchnia:
    934 m2
  • Cena za m2:
    288 zł

Jachranka - działka pod dom jednorodzinny

powiat legionowski, Jachranka
269 000 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Jachranka, Działka na sprzedaż
220 000 zł

Działka na sprzedaż

powiat legionowski, Jachranka
  • Powierzchnia:
    910 m2
  • Cena za m2:
    241 zł

Działka na sprzedaż

powiat legionowski, Jachranka, Dosińska
220 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Wołomin, DZIAŁKA INWESTYCYJNA WOŁOMIN - WARSZAWA
1 109 950 zł

DZIAŁKA INWESTYCYJNA WOŁOMIN - WARSZAWA

powiat wołomiński, Wołomin
  • Powierzchnia:
    14 050 m2
  • Cena za m2:
    79 zł

DZIAŁKA INWESTYCYJNA WOŁOMIN - WARSZAWA

powiat wołomiński, Wołomin
1 109 950 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Wołomin, Działka inwestycyjna. Wołomin przy głównej ulicy
5 211 600 zł

Działka inwestycyjna. Wołomin przy głównej ulicy

powiat wołomiński, Wołomin
  • Powierzchnia:
    4 343 m2
  • Cena za m2:
    1 200 zł

Działka inwestycyjna. Wołomin przy głównej ulicy

powiat wołomiński, Wołomin, Aleja Niepodległości
5 211 600 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.