Jachranka - działka pod dom jednorodzinny

powiat legionowski, Jachranka
Dodaj do notesu Dodane

Informacje

Cena
269 000 zł
Numer oferty
34964535744 (MLS)
Typ transakcji
Sprzedaż
Powierzchnia
934 m2
Cena za m2
288 zł / m2
Droga dojazdowa
Polna
Ogrodzenie
Siatka
Długość działki
48
Szerokość działki
22
Typ działki
Mieszkaniowa

Opis nieruchomości

Na sprzedaż atrakcyjna, niezabudowana działka o powierzchni 934 m², położona w miejscowości Jachranka, w gminie Serock, powiat legionowski.

Działka ma regularny kształt i została ogrodzona. Teren płaski, suchy, z dogodnym dojazdem. W sąsiedztwie znajduje się zabudowa jednorodzinna oraz tereny zielone, co gwarantuje spokój i prywatność.

Okolica cieszy się dużą popularnością wśród osób szukających miejsca do zamieszkania lub rekreacji - w pobliżu znajduje się Zalew Zegrzyński, plaże, przystanie oraz liczne ścieżki spacerowe i rowerowe.

Działka idealna pod budowę domu jednorodzinnego lub domku letniskowego.

Dla terenów MN10 ustala się:
1) przeznaczenie podstawowe - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej;
2) przeznaczenie uzupełniające - usługi nieuciążliwe;
3) następujące parametry i wskaźniki kształtowania zabudowy dla terenów od MN1 do MN21, od MN25 do MN34, MN37:
a) budynki wolno stojące lub bliźniacze,
b) budynki do 3 kondygnacji nadziemnych, w tym 3-cia kondygnacja jako poddasze użytkowe,
c) wysokość zabudowy do 11,0 m,
d) poziom posadzki pierwszej kondygnacji przy wejściu głównym na wysokości maksymalnie 0,5 m ponad poziom terenu,
e) dachy płaskie bądź spadziste o nachyleniu połaci głównych od 20° do 45°;

Najważniejsze informacje:

Lokalizacja: Jachranka, gmina Serock
Powierzchnia: 934 m²
Stan: niezabudowana
Ogrodzenie: tak
Media: (prąd w drodze)