Wyniki wyszukiwania

Ofert: 210

Zmień widok:
powiat wołomiński, Marki, Dom - Bliźniak, Marki ul Cicha, Działka 407 m2
1 250 000 zł

Dom - Bliźniak, Marki ul Cicha, Działka 407 m2

powiat wołomiński, Marki
  • Powierzchnia:
    174 m2
  • Cena za m2:
    7 183 zł
  • Liczba pokoi:
    7

Dom - Bliźniak, Marki ul Cicha, Działka 407 m2

powiat wołomiński, Marki, Cicha
1 250 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Marki, Dom w zabudowie bliźniaczej, Marki ul Cicha,
1 250 000 zł

Dom w zabudowie bliźniaczej, Marki ul Cicha,

powiat wołomiński, Marki
  • Powierzchnia:
    174 m2
  • Cena za m2:
    7 183 zł
  • Liczba pokoi:
    7

Dom w zabudowie bliźniaczej, Marki ul Cicha,

powiat wołomiński, Marki, Cicha
1 250 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Radzymin, Dom wolnostojący Ogród Garaż Cisza Remont
1 085 000 zł

Dom wolnostojący Ogród Garaż Cisza Remont

powiat wołomiński, Radzymin
  • Powierzchnia:
    174 m2
  • Cena za m2:
    6 207 zł
  • Liczba pokoi:
    6

Dom wolnostojący Ogród Garaż Cisza Remont

powiat wołomiński, Radzymin, Miłosna
1 085 000 zł
Szczegóły
powiat nowodworski, Wymysły, Twój nowy biznes- dom+ hala
2 400 000 zł

Twój nowy biznes- dom+ hala

powiat nowodworski, Wymysły
  • Powierzchnia:
    175 m2
  • Cena za m2:
    13 714 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Twój nowy biznes- dom+ hala

powiat nowodworski, Wymysły
2 400 000 zł
Szczegóły
Wołomin, Sławek, Wołomin/blisko Galerii/4 sypialnie/garaż/2 balkony
1 050 000 zł

Wołomin/blisko Galerii/4 sypialnie/garaż/2 balkony

Wołomin, Sławek
  • Powierzchnia:
    179 m2
  • Cena za m2:
    5 864 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Wołomin/blisko Galerii/4 sypialnie/garaż/2 balkony

Wołomin, Sławek, Chodkiewicza
1 050 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Wołomin, Wołomin/blisko Galerii/4 sypialnie/garaż/2 balkony
1 050 000 zł

Wołomin/blisko Galerii/4 sypialnie/garaż/2 balkony

powiat wołomiński, Wołomin
  • Powierzchnia:
    179 m2
  • Cena za m2:
    5 864 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Wołomin/blisko Galerii/4 sypialnie/garaż/2 balkony

powiat wołomiński, Wołomin, Chodkiewicza
1 050 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów, Wygodny dom, 4 sypialnie, garaż, Zielony Ursynów
2 490 000 zł

Wygodny dom, 4 sypialnie, garaż, Zielony Ursynów

Warszawa, Ursynów
  • Powierzchnia:
    180 m2
  • Cena za m2:
    13 833 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Wygodny dom, 4 sypialnie, garaż, Zielony Ursynów

Warszawa, Ursynów, Fortepianowa
2 490 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów Służew, Rodzinny apartament na Mokotowie
2 999 999 zł

Rodzinny apartament na Mokotowie

Warszawa, Mokotów Służew
  • Powierzchnia:
    180 m2
  • Cena za m2:
    16 666 zł
  • Liczba pokoi:
    7

Rodzinny apartament na Mokotowie

Warszawa, Mokotów Służew, Wołodyjowskiego
2 999 999 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów Służew, Inwestycyjny apartament na Mokotowie
2 999 999 zł

Inwestycyjny apartament na Mokotowie

Warszawa, Mokotów Służew
  • Powierzchnia:
    180 m2
  • Cena za m2:
    16 666 zł
  • Liczba pokoi:
    7

Inwestycyjny apartament na Mokotowie

Warszawa, Mokotów Służew, Wołodyjowskiego
2 999 999 zł
Szczegóły
powiat warszawski zachodni, Łomianki, Przestronny dom z funkcjonalnym układem
1 700 000 zł

Przestronny dom z funkcjonalnym układem

powiat warszawski zachodni, Łomianki
  • Powierzchnia:
    180 m2
  • Cena za m2:
    9 444 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Przestronny dom z funkcjonalnym układem

powiat warszawski zachodni, Łomianki, Wiślana
1 700 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.