Wyniki wyszukiwania

Ofert: 210

Zmień widok:
Warszawa, Targówek, Dom na sprzedaż
2 000 000 zł

Dom na sprzedaż

Warszawa, Targówek
  • Powierzchnia:
    160 m2
  • Cena za m2:
    12 500 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Dom na sprzedaż

Warszawa, Targówek, Deszczowa
2 000 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Wołomin, Dwa domy w centrum Wołomina
1 370 000 zł

Dwa domy w centrum Wołomina

powiat wołomiński, Wołomin
  • Powierzchnia:
    160 m2
  • Cena za m2:
    8 541 zł

Dwa domy w centrum Wołomina

powiat wołomiński, Wołomin, Fieldorfa
1 370 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów, Niezależne mieszkanie w segmencie | Taras
2 460 000 zł

Niezależne mieszkanie w segmencie | Taras

Warszawa, Ursynów
  • Powierzchnia:
    162 m2
  • Cena za m2:
    15 172 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Niezależne mieszkanie w segmencie | Taras

Warszawa, Ursynów
2 460 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Radzymin, Atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej - Radzymin
1 199 000 zł

Atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej - Radzymin

powiat wołomiński, Radzymin
  • Powierzchnia:
    165 m2
  • Cena za m2:
    7 266 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej - Radzymin

powiat wołomiński, Radzymin, Biskupa Józefa Hollaka
1 199 000 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Karolino, Nowoczesny dom parterowy/2 garaż/ogródek z tarasem
1 750 000 zł

Nowoczesny dom parterowy/2 garaż/ogródek z tarasem

powiat legionowski, Karolino
  • Powierzchnia:
    167 m2
  • Cena za m2:
    10 450 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Nowoczesny dom parterowy/2 garaż/ogródek z tarasem

powiat legionowski, Karolino, Kwiatu Jabłoni
1 750 000 zł
Szczegóły
1 750 000 zł

Nowoczesny dom parterowy/2 garaż/ogródek z tarasem

powiat legionowski, Karolino
  • Powierzchnia:
    167 m2
  • Cena za m2:
    10 450 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Nowoczesny dom parterowy/2 garaż/ogródek z tarasem

powiat legionowski, Karolino, Kwiatu Jabłoni
1 750 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe Kępa Gocławska, Urokliwy dom na Saskiej Kępie
3 700 000 zł

Urokliwy dom na Saskiej Kępie

Warszawa, Praga-Południe Kępa Gocławska
  • Powierzchnia:
    170 m2
  • Cena za m2:
    21 764 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Urokliwy dom na Saskiej Kępie

Warszawa, Praga-Południe Kępa Gocławska, Algierska
3 700 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka Kobiałka, 170mkw | Ogród 50mkw | Cisza i Spokój | Zieleń
1 100 000 zł

170mkw | Ogród 50mkw | Cisza i Spokój | Zieleń

Warszawa, Białołęka Kobiałka
  • Powierzchnia:
    170 m2
  • Cena za m2:
    6 470 zł
  • Liczba pokoi:
    4

170mkw | Ogród 50mkw | Cisza i Spokój | Zieleń

Warszawa, Białołęka Kobiałka, Kobiałka
1 100 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bemowo, Dom z ogrodem/Szeligi,/blisko metro chrzanów
2 171 000 zł

Dom z ogrodem/Szeligi,/blisko metro chrzanów

Warszawa, Bemowo
  • Powierzchnia:
    170 m2
  • Cena za m2:
    12 733 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Dom z ogrodem/Szeligi,/blisko metro chrzanów

Warszawa, Bemowo, Szeligowska
2 171 000 zł
Szczegóły
Kobyłka, Sosnówka, Wykończony dom w Kobyłce - 3 minuty od stacji PKP
1 299 000 zł

Wykończony dom w Kobyłce - 3 minuty od stacji PKP

Kobyłka, Sosnówka
  • Powierzchnia:
    171 m2
  • Cena za m2:
    7 556 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Wykończony dom w Kobyłce - 3 minuty od stacji PKP

Kobyłka, Sosnówka, Juliana Fałata
1 299 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.