Wyniki wyszukiwania

Ofert: 210

Zmień widok:
Warszawa, Białołęka Dąbrówka Szlachecka, unikalny projekt | dobrze doświetlone | kameralnie
1 847 777 zł

unikalny projekt | dobrze doświetlone | kameralnie

Warszawa, Białołęka Dąbrówka Szlachecka
  • Powierzchnia:
    146 m2
  • Cena za m2:
    12 645 zł
  • Liczba pokoi:
    5

unikalny projekt | dobrze doświetlone | kameralnie

Warszawa, Białołęka Dąbrówka Szlachecka, Rustykalna
1 847 777 zł
Szczegóły
Warszawa, Wawer, Dom dla rodziny, z ogrodem!
1 430 000 zł

Dom dla rodziny, z ogrodem!

Warszawa, Wawer
  • Powierzchnia:
    148 m2
  • Cena za m2:
    9 634 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Dom dla rodziny, z ogrodem!

Warszawa, Wawer, Lebiodowa
1 430 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Borki, Dom z bala, w zgodzie z naturą
1 750 000 zł

Dom z bala, w zgodzie z naturą

powiat wołomiński, Borki
  • Powierzchnia:
    149 m2
  • Cena za m2:
    11 735 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Dom z bala, w zgodzie z naturą

powiat wołomiński, Borki, Kani
1 750 000 zł
Szczegóły
powiat Warszawa, Warszawa, Dom szeregowy z pięknym ogrodem Wawer
1 395 000 zł

Dom szeregowy z pięknym ogrodem Wawer

powiat Warszawa, Warszawa
  • Powierzchnia:
    149 m2
  • Cena za m2:
    9 308 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Dom szeregowy z pięknym ogrodem Wawer

powiat Warszawa, Warszawa, Przylaszczkowa
1 395 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów, Rodzinny segment | Zielona okolica | Ogród
6 900 zł

Rodzinny segment | Zielona okolica | Ogród

Warszawa, Ursynów
  • Powierzchnia:
    150 m2
  • Cena za m2:
    46 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Rodzinny segment | Zielona okolica | Ogród

Warszawa, Ursynów, Pyszniańska
6 900 zł
Szczegóły
Warszawa, Wawer, Ferio | pod biuro/usługi | 7 pokoi | Międzylesie
1 950 000 zł

Ferio | pod biuro/usługi | 7 pokoi | Międzylesie

Warszawa, Wawer
  • Powierzchnia:
    150 m2
  • Cena za m2:
    13 000 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Ferio | pod biuro/usługi | 7 pokoi | Międzylesie

Warszawa, Wawer
1 950 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka Żerań, Dom 150 m kw. na Białołęce
1 900 000 zł

Dom 150 m kw. na Białołęce

Warszawa, Białołęka Żerań
  • Powierzchnia:
    150 m2
  • Cena za m2:
    12 666 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Dom 150 m kw. na Białołęce

Warszawa, Białołęka Żerań, Kasztanowa
1 900 000 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Skierdy, Wolnostojący parterowy dom z garażem i ogrodem
1 290 000 zł

Wolnostojący parterowy dom z garażem i ogrodem

powiat legionowski, Skierdy
  • Powierzchnia:
    150 m2
  • Cena za m2:
    8 600 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Wolnostojący parterowy dom z garażem i ogrodem

powiat legionowski, Skierdy, Zielona
1 290 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Marki, mały dom na dużej działce w doskonałej lokalizacji
1 800 000 zł

mały dom na dużej działce w doskonałej lokalizacji

powiat wołomiński, Marki
  • Powierzchnia:
    151 m2
  • Cena za m2:
    11 920 zł
  • Liczba pokoi:
    3

mały dom na dużej działce w doskonałej lokalizacji

powiat wołomiński, Marki, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego
1 800 000 zł
Szczegóły
powiat warszawski zachodni, Łomianki, Idealny dom dla rodziny w Łomiankach
1 449 000 zł

Idealny dom dla rodziny w Łomiankach

powiat warszawski zachodni, Łomianki
  • Powierzchnia:
    151 m2
  • Cena za m2:
    9 583 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Idealny dom dla rodziny w Łomiankach

powiat warszawski zachodni, Łomianki, Działkowa
1 449 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.