Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1331

Zmień widok:
powiat Warszawa, Warszawa, Słoneczne, dwupokojowe w dobrej cenie Praga-Północ
675 000 zł

Słoneczne, dwupokojowe w dobrej cenie Praga-Północ

powiat Warszawa, Warszawa
  • Powierzchnia:
    48 m2
  • Cena za m2:
    13 917 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Słoneczne, dwupokojowe w dobrej cenie Praga-Północ

powiat Warszawa, Warszawa, Namysłowska
675 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, Ciche z potencjałem, blisko centrum!
765 000 zł

Ciche z potencjałem, blisko centrum!

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    50 m2
  • Cena za m2:
    15 300 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Ciche z potencjałem, blisko centrum!

Warszawa, Wola
765 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wilanów, Mieszkanie w stanie deweloperskim Wilanów
880 000 zł

Mieszkanie w stanie deweloperskim Wilanów

Warszawa, Wilanów
  • Powierzchnia:
    38 m2
  • Cena za m2:
    22 762 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Mieszkanie w stanie deweloperskim Wilanów

Warszawa, Wilanów, Sarmacka
880 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście, Mieszkanie na sprzedaż
2 599 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    115 m2
  • Cena za m2:
    22 600 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Śródmieście, 3 Maja
2 599 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście Południowe, Mieszkanie z widokiem na Piękną.
1 747 900 zł

Mieszkanie z widokiem na Piękną.

Warszawa, Śródmieście Południowe
  • Powierzchnia:
    76 m2
  • Cena za m2:
    22 908 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Mieszkanie z widokiem na Piękną.

Warszawa, Śródmieście Południowe, Koszykowa
1 747 900 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Łosie, Działka w otoczeniu lasu | 1900 m²/MPZP | Łosie
460 000 zł

Działka w otoczeniu lasu | 1900 m²/MPZP | Łosie

powiat wołomiński, Łosie
  • Powierzchnia:
    1 900 m2
  • Cena za m2:
    242 zł

Działka w otoczeniu lasu | 1900 m²/MPZP | Łosie

powiat wołomiński, Łosie, Ptasia
460 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Włochy, Wysoki standard, dwustronne i słoneczne
1 218 000 zł

Wysoki standard, dwustronne i słoneczne

Warszawa, Włochy
  • Powierzchnia:
    58 m2
  • Cena za m2:
    20 978 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Wysoki standard, dwustronne i słoneczne

Warszawa, Włochy, Jutrzenki
1 218 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Włochy, Wysoki standard, dwustronne i słoneczne
1 200 000 zł

Wysoki standard, dwustronne i słoneczne

Warszawa, Włochy
  • Powierzchnia:
    56 m2
  • Cena za m2:
    21 108 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Wysoki standard, dwustronne i słoneczne

Warszawa, Włochy, Jutrzenki
1 200 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka, 2-pokojowe, tramwaj, parking, Galeria Północna!!
597 000 zł

2-pokojowe, tramwaj, parking, Galeria Północna!!

Warszawa, Białołęka
  • Powierzchnia:
    37 m2
  • Cena za m2:
    16 135 zł
  • Liczba pokoi:
    2

2-pokojowe, tramwaj, parking, Galeria Północna!!

Warszawa, Białołęka, Zdzisława Beksińskiego
597 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wawer, Na wynajem – 3‑pokojowe mieszkanie w Dzielnicy Waw
5 500 zł

Na wynajem – 3‑pokojowe mieszkanie w Dzielnicy Waw

Warszawa, Wawer
  • Powierzchnia:
    70 m2
  • Cena za m2:
    78 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Na wynajem – 3‑pokojowe mieszkanie w Dzielnicy Waw

Warszawa, Wawer, Mieczysława Pożaryskiego
5 500 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.