Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1342

Zmień widok:
Warszawa, Praga-Południe Gocław, 3 pokoje Wysoki standard Loggia Garaż
1 039 000 zł

3 pokoje Wysoki standard Loggia Garaż

Warszawa, Praga-Południe Gocław
  • Powierzchnia:
    56 m2
  • Cena za m2:
    18 356 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3 pokoje Wysoki standard Loggia Garaż

Warszawa, Praga-Południe Gocław, Jugosłowiańska
1 039 000 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Legionowo, Dworek po generalnym remoncie z 1934 roku
1 680 000 zł

Dworek po generalnym remoncie z 1934 roku

powiat legionowski, Legionowo
  • Powierzchnia:
    143 m2
  • Cena za m2:
    11 748 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Dworek po generalnym remoncie z 1934 roku

powiat legionowski, Legionowo, Mazowiecka
1 680 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Emilianów, Przestronny dom z ogrodem | Emilianów
1 699 000 zł

Przestronny dom z ogrodem | Emilianów

powiat wołomiński, Emilianów
  • Powierzchnia:
    320 m2
  • Cena za m2:
    5 309 zł
  • Liczba pokoi:
    8

Przestronny dom z ogrodem | Emilianów

powiat wołomiński, Emilianów
1 699 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście, ekskluzywne biuro w kamienicy / metro /winda
7 500 zł

ekskluzywne biuro w kamienicy / metro /winda

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    72 m2
  • Cena za m2:
    104 zł

ekskluzywne biuro w kamienicy / metro /winda

Warszawa, Śródmieście, Polna
7 500 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, Biuro na wynajem 179,7 m² | Wola-ul.Żelazna
7 700 zł

Biuro na wynajem 179,7 m² | Wola-ul.Żelazna

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    179 m2
  • Cena za m2:
    42 zł

Biuro na wynajem 179,7 m² | Wola-ul.Żelazna

Warszawa, Wola, Żelazna
7 700 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Zegrze, PREMIUM z widokiem na Zalew | Prywatna PLAŻA
1 240 000 zł

PREMIUM z widokiem na Zalew | Prywatna PLAŻA

powiat legionowski, Zegrze
  • Powierzchnia:
    50 m2
  • Cena za m2:
    24 800 zł
  • Liczba pokoi:
    2

PREMIUM z widokiem na Zalew | Prywatna PLAŻA

powiat legionowski, Zegrze, Oficerska
1 240 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów Wyczółki, Mieszkanie na sprzedaż
1 390 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Ursynów Wyczółki
  • Powierzchnia:
    76 m2
  • Cena za m2:
    18 174 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Ursynów Wyczółki, Kłobucka
1 390 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ochota Szczęśliwice, 3 pokoje | balkon | 2 miejsca garażowe
1 430 000 zł

3 pokoje | balkon | 2 miejsca garażowe

Warszawa, Ochota Szczęśliwice
  • Powierzchnia:
    73 m2
  • Cena za m2:
    19 455 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3 pokoje | balkon | 2 miejsca garażowe

Warszawa, Ochota Szczęśliwice, Zadumana
1 430 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Radzymin, Dom na sprzedaż
1 579 998 zł

Dom na sprzedaż

powiat wołomiński, Radzymin
  • Powierzchnia:
    357 m2
  • Cena za m2:
    4 415 zł
  • Liczba pokoi:
    6

Dom na sprzedaż

powiat wołomiński, Radzymin, Zaciszna
1 579 998 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Dosin, Tylko w MLS Dom w pięknej lokalizacji nad Zalewem
799 000 zł

Tylko w MLS Dom w pięknej lokalizacji nad Zalewem

powiat legionowski, Dosin
  • Powierzchnia:
    137 m2
  • Cena za m2:
    5 810 zł
  • Liczba pokoi:
    6

Tylko w MLS Dom w pięknej lokalizacji nad Zalewem

powiat legionowski, Dosin, Borówkowa
799 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.