Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1334

Zmień widok:
Warszawa, Wawer, Azyl wśród pięknych drzew | Doskonała lokalizacja
2 930 000 zł

Azyl wśród pięknych drzew | Doskonała lokalizacja

Warszawa, Wawer
  • Powierzchnia:
    420 m2
  • Cena za m2:
    6 976 zł
  • Liczba pokoi:
    6

Azyl wśród pięknych drzew | Doskonała lokalizacja

Warszawa, Wawer, Filmowa
2 930 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wilanów, Kawalerka | Ogród 125m² | Premium
719 000 zł

Kawalerka | Ogród 125m² | Premium

Warszawa, Wilanów
  • Powierzchnia:
    29 m2
  • Cena za m2:
    23 998 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Kawalerka | Ogród 125m² | Premium

Warszawa, Wilanów, Zaściankowa
719 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe, DZIAŁAKA NA GROCHOWIE
1 990 000 zł

DZIAŁAKA NA GROCHOWIE

Warszawa, Praga-Południe
  • Powierzchnia:
    640 m2
  • Cena za m2:
    3 109 zł

DZIAŁAKA NA GROCHOWIE

Warszawa, Praga-Południe, Grochowska
1 990 000 zł
Szczegóły
powiat Warszawa, Warszawa, Pierwszy najemca | 3 pokoje | garaż | metro Szwedz
6 500 zł

Pierwszy najemca | 3 pokoje | garaż | metro Szwedz

powiat Warszawa, Warszawa
  • Powierzchnia:
    65 m2
  • Cena za m2:
    99 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Pierwszy najemca | 3 pokoje | garaż | metro Szwedz

powiat Warszawa, Warszawa, Szwedzka
6 500 zł
Szczegóły
Warszawa, Bemowo Jelonki, Mieszkanie na sprzedaż
739 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Bemowo Jelonki
  • Powierzchnia:
    52 m2
  • Cena za m2:
    14 211 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Bemowo Jelonki, Mjr. Henryka Sucharskiego
739 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bemowo Jelonki, Mieszkanie na sprzedaż
735 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Bemowo Jelonki
  • Powierzchnia:
    52 m2
  • Cena za m2:
    14 000 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Bemowo Jelonki, Mjr. Henryka Sucharskiego
735 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wawer, Wawer / willa miejska na sprzedaż-połowa bliźniaka
2 499 000 zł

Wawer / willa miejska na sprzedaż-połowa bliźniaka

Warszawa, Wawer
  • Powierzchnia:
    188 m2
  • Cena za m2:
    13 292 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Wawer / willa miejska na sprzedaż-połowa bliźniaka

Warszawa, Wawer, Wał Miedzeszyński
2 499 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe, Kawalerka 33,4 m² z balkonem, pod inwestycję
540 000 zł

Kawalerka 33,4 m² z balkonem, pod inwestycję

Warszawa, Praga-Południe
  • Powierzchnia:
    33 m2
  • Cena za m2:
    16 167 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Kawalerka 33,4 m² z balkonem, pod inwestycję

Warszawa, Praga-Południe, Jarocińska
540 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, Słoneczny apartament z tarasem przy Łazienkach
3 258 000 zł

Słoneczny apartament z tarasem przy Łazienkach

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    108 m2
  • Cena za m2:
    30 000 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Słoneczny apartament z tarasem przy Łazienkach

Warszawa, Mokotów, Podchorążych
3 258 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Targówek, Nowe, designerskie 54 m² | Osiedle Wilno 2024
1 100 000 zł

Nowe, designerskie 54 m² | Osiedle Wilno 2024

Warszawa, Targówek
  • Powierzchnia:
    54 m2
  • Cena za m2:
    20 325 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Nowe, designerskie 54 m² | Osiedle Wilno 2024

Warszawa, Targówek, Janowiecka
1 100 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.