Azyl wśród pięknych drzew | Doskonała lokalizacja

Warszawa, Wawer, Filmowa
Dodaj do notesu Dodane

Informacje

Cena
2 930 000 zł
Numer oferty
34964543502 (MLS)
Typ transakcji
Sprzedaż
Powierzchnia
420 m2
Cena za m2
6 976 zł / m2
Liczba pokoi
6
Piętro
parter/2
Liczba miejsc parkingowych
2
Liczba sypialni
3
Dostępne od
2026-05-06
Rok budowy
1985
Typ zabudowy
Wolnostojący
Powierzchnia działki
2 200 m2

Opis nieruchomości

Są w Warszawie miejsca, które nie próbują udawać miasta.

Falenica od lat żyje własnym rytmem — między sosnami, drewnianą architekturą, bazarkiem pachnącym świeżymi warzywami i niedzielną giełdą staroci. To tutaj, przy ul. Filmowej, stoi dom, który daje coś rzadkiego: prawdziwą przestrzeń i prywatność — bez wyprowadzania się z Warszawy.

To 420 m² powierzchni zaprojektowanej tak, by żyć szeroko.
I jeszcze szerzej — jeśli zechcesz.

Dom powstał w latach 80., był rozbudowywany pod koniec lat 90., a w 2008 roku przeszedł istotną modernizację. Najważniejsza zmiana? Salon.

Duży, otwarty, z panoramicznymi przeszkleniami wychodzącymi na ogród. Światło wpada tu przez cały dzień, a taras staje się naturalnym przedłużeniem części dziennej. To przestrzeń, która oddycha.

Garaż został przekształcony w pełnowymiarowe biuro — idealne dla osób pracujących z domu lub prowadzących działalność.