Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1335

Zmień widok:
powiat wołomiński, Marki, Marki - działka budowlana 2193 m²
2 193 000 zł

Marki - działka budowlana 2193 m²

powiat wołomiński, Marki
  • Powierzchnia:
    2 193 m2
  • Cena za m2:
    1 000 zł

Marki - działka budowlana 2193 m²

powiat wołomiński, Marki, Jana Skrzetuskiego
2 193 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Radzymin, 3 pokoje z ogródkiem 60,87 m2 bez PCC Radzymin
559 000 zł

3 pokoje z ogródkiem 60,87 m2 bez PCC Radzymin

powiat wołomiński, Radzymin
  • Powierzchnia:
    60 m2
  • Cena za m2:
    9 185 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3 pokoje z ogródkiem 60,87 m2 bez PCC Radzymin

powiat wołomiński, Radzymin, Gródki
559 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ochota, Słoneczne 2‑pokojowe mieszkanie na Ochocie
890 000 zł
869 000 zł

Słoneczne 2‑pokojowe mieszkanie na Ochocie

Warszawa, Ochota
  • Powierzchnia:
    48 m2
  • Cena za m2:
    17 991 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Słoneczne 2‑pokojowe mieszkanie na Ochocie

Warszawa, Ochota, Karola Bohdanowicza
890 000 zł
869 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, Przestronne jednopokojowe na Starym Mokotowie
2 950 zł

Przestronne jednopokojowe na Starym Mokotowie

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    38 m2
  • Cena za m2:
    77 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Przestronne jednopokojowe na Starym Mokotowie

Warszawa, Mokotów, Jarosława Dąbrowskiego
2 950 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola Mirów, Lokal użytkowy / Browary Warszawskie
16 500 zł

Lokal użytkowy / Browary Warszawskie

Warszawa, Wola Mirów
  • Powierzchnia:
    150 m2
  • Cena za m2:
    110 zł

Lokal użytkowy / Browary Warszawskie

Warszawa, Wola Mirów, Łucka
16 500 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka, Bliska Białołęka, spokojne sąsiedztwo
1 999 000 zł

Bliska Białołęka, spokojne sąsiedztwo

Warszawa, Białołęka
  • Powierzchnia:
    159 m2
  • Cena za m2:
    12 554 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Bliska Białołęka, spokojne sąsiedztwo

Warszawa, Białołęka, Podłużna
1 999 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Północ Stara Praga, Mieszkanie na sprzedaż
1 600 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Praga-Północ Stara Praga
  • Powierzchnia:
    59 m2
  • Cena za m2:
    27 118 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Praga-Północ Stara Praga, Jagiellońska
1 600 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów Stegny, 5-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem i garażem
1 890 000 zł

5-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem i garażem

Warszawa, Mokotów Stegny
  • Powierzchnia:
    96 m2
  • Cena za m2:
    19 544 zł
  • Liczba pokoi:
    5

5-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem i garażem

Warszawa, Mokotów Stegny, Św. Bonifacego
1 890 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe Saska Kępa, Saska Kępa | 4 pokoje | okazja | poddasze
1 700 000 zł

Saska Kępa | 4 pokoje | okazja | poddasze

Warszawa, Praga-Południe Saska Kępa
  • Powierzchnia:
    94 m2
  • Cena za m2:
    18 085 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Saska Kępa | 4 pokoje | okazja | poddasze

Warszawa, Praga-Południe Saska Kępa, Międzynarodowa
1 700 000 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Jabłonna, Dom z potencjałem | świetna lokalizacja
1 449 000 zł

Dom z potencjałem | świetna lokalizacja

powiat legionowski, Jabłonna
  • Powierzchnia:
    370 m2
  • Cena za m2:
    3 916 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Dom z potencjałem | świetna lokalizacja

powiat legionowski, Jabłonna, Modlińska
1 449 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.