Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1338

Zmień widok:
Warszawa, Praga-Południe Gocławek, Dwupoziomowy apartament 101 m2 Gocławek.
1 550 000 zł

Dwupoziomowy apartament 101 m2 Gocławek.

Warszawa, Praga-Południe Gocławek
  • Powierzchnia:
    101 m2
  • Cena za m2:
    15 310 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Dwupoziomowy apartament 101 m2 Gocławek.

Warszawa, Praga-Południe Gocławek, Liwiecka
1 550 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe, Warszawa Praga Pd kamienica, hotelik
11 500 000 zł

Warszawa Praga Pd kamienica, hotelik

Warszawa, Praga-Południe
  • Powierzchnia:
    815 m2
  • Cena za m2:
    14 110 zł
  • Liczba pokoi:
    25

Warszawa Praga Pd kamienica, hotelik

Warszawa, Praga-Południe
11 500 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bemowo, Tuż przy parku | Obok metra | Wygodny układ
1 270 000 zł

Tuż przy parku | Obok metra | Wygodny układ

Warszawa, Bemowo
  • Powierzchnia:
    81 m2
  • Cena za m2:
    15 506 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Tuż przy parku | Obok metra | Wygodny układ

Warszawa, Bemowo, Jana Olbrachta
1 270 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola Odolany, 4-pokojowe w pełni wykończone przy Jana Kazimierza
1 950 000 zł

4-pokojowe w pełni wykończone przy Jana Kazimierza

Warszawa, Wola Odolany
  • Powierzchnia:
    86 m2
  • Cena za m2:
    22 674 zł
  • Liczba pokoi:
    4

4-pokojowe w pełni wykończone przy Jana Kazimierza

Warszawa, Wola Odolany, Jana Kazimierza
1 950 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, Premium 1 pokój | Balkon | Mokotów | Inwestycja
720 000 zł
685 000 zł

Premium 1 pokój | Balkon | Mokotów | Inwestycja

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    36 m2
  • Cena za m2:
    19 027 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Premium 1 pokój | Balkon | Mokotów | Inwestycja

Warszawa, Mokotów, Bachmacka
720 000 zł
685 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bielany, 2 pokoje | 53 m2 | Bielany, ul. Sokratesa
955 000 zł

2 pokoje | 53 m2 | Bielany, ul. Sokratesa

Warszawa, Bielany
  • Powierzchnia:
    53 m2
  • Cena za m2:
    18 015 zł
  • Liczba pokoi:
    2

2 pokoje | 53 m2 | Bielany, ul. Sokratesa

Warszawa, Bielany, Sokratesa
955 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe Grochów, Złote 2. Piętro | Widna Kuchnia | 4 min do Ronda W
489 000 zł

Złote 2. Piętro | Widna Kuchnia | 4 min do Ronda W

Warszawa, Praga-Południe Grochów
  • Powierzchnia:
    23 m2
  • Cena za m2:
    21 104 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Złote 2. Piętro | Widna Kuchnia | 4 min do Ronda W

Warszawa, Praga-Południe Grochów, Zagójska
489 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wilanów, 3-4 pokoje/ Zawady/ Komórka/ Garaz/ Garderoba
1 270 000 zł

3-4 pokoje/ Zawady/ Komórka/ Garaz/ Garderoba

Warszawa, Wilanów
  • Powierzchnia:
    106 m2
  • Cena za m2:
    11 924 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3-4 pokoje/ Zawady/ Komórka/ Garaz/ Garderoba

Warszawa, Wilanów, Syta
1 270 000 zł
Szczegóły
Marki, Pustelnik, Działka na sprzedaż
2 707 100 zł

Działka na sprzedaż

Marki, Pustelnik
  • Powierzchnia:
    4 922 m2
  • Cena za m2:
    550 zł

Działka na sprzedaż

Marki, Pustelnik, Kresowa
2 707 100 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, Apartament | 4 pokoje | 85 m2 | Bez prowizji
1 999 000 zł

Apartament | 4 pokoje | 85 m2 | Bez prowizji

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    85 m2
  • Cena za m2:
    23 402 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Apartament | 4 pokoje | 85 m2 | Bez prowizji

Warszawa, Wola, Wronia
1 999 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.