Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1341

Zmień widok:
Warszawa, Praga-Północ, Port Praski- piękne mieszkanie z widokiem na Wisłę
4 800 zł

Port Praski- piękne mieszkanie z widokiem na Wisłę

Warszawa, Praga-Północ
  • Powierzchnia:
    50 m2
  • Cena za m2:
    95 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Port Praski- piękne mieszkanie z widokiem na Wisłę

Warszawa, Praga-Północ, Stefana Okrzei
4 800 zł
Szczegóły
Warszawa, Wilanów, Ogródek lub Taras/Gotowe Do Wejścia!
1 190 000 zł

Ogródek lub Taras/Gotowe Do Wejścia!

Warszawa, Wilanów
  • Powierzchnia:
    64 m2
  • Cena za m2:
    18 486 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Ogródek lub Taras/Gotowe Do Wejścia!

Warszawa, Wilanów, Herbu Janina
1 190 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, Biuro 20m2 z balkonem 15m2 i garażem
2 950 zł

Biuro 20m2 z balkonem 15m2 i garażem

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    20 m2
  • Cena za m2:
    144 zł

Biuro 20m2 z balkonem 15m2 i garażem

Warszawa, Wola, Marcina Kasprzaka
2 950 zł
Szczegóły
Warszawa, Żoliborz, ŻOLIBORZ Artystyczny - gotowe do zamieszkania
1 670 000 zł
1 600 000 zł

ŻOLIBORZ Artystyczny - gotowe do zamieszkania

Warszawa, Żoliborz
  • Powierzchnia:
    62 m2
  • Cena za m2:
    25 806 zł
  • Liczba pokoi:
    3

ŻOLIBORZ Artystyczny - gotowe do zamieszkania

Warszawa, Żoliborz, Stanisława Dygata
1 670 000 zł
1 600 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście, Wyjątkowe mieszkanie do wynajęcia
6 000 zł

Wyjątkowe mieszkanie do wynajęcia

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    105 m2
  • Cena za m2:
    57 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Wyjątkowe mieszkanie do wynajęcia

Warszawa, Śródmieście, Freta
6 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów Siekierki, 4 pokoje z potencjałem | Garaż | Blok z cegły
1 299 999 zł

4 pokoje z potencjałem | Garaż | Blok z cegły

Warszawa, Mokotów Siekierki
  • Powierzchnia:
    83 m2
  • Cena za m2:
    15 643 zł
  • Liczba pokoi:
    4

4 pokoje z potencjałem | Garaż | Blok z cegły

Warszawa, Mokotów Siekierki, Bartycka
1 299 999 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, Luksusowy apartament na sprzedaż ul. Potoki
2 999 000 zł

Luksusowy apartament na sprzedaż ul. Potoki

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    119 m2
  • Cena za m2:
    25 201 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Luksusowy apartament na sprzedaż ul. Potoki

Warszawa, Mokotów, Potoki
2 999 000 zł
Szczegóły
powiat piaseczyński, Piaseczno, Dwustronne, rozkładowe 2 pokoje | 49 m² | balkon
639 000 zł
619 000 zł

Dwustronne, rozkładowe 2 pokoje | 49 m² | balkon

powiat piaseczyński, Piaseczno
  • Powierzchnia:
    48 m2
  • Cena za m2:
    12 736 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Dwustronne, rozkładowe 2 pokoje | 49 m² | balkon

powiat piaseczyński, Piaseczno
639 000 zł
619 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ochota, Mieszkanie na wynajem
5 200 zł

Mieszkanie na wynajem

Warszawa, Ochota
  • Powierzchnia:
    76 m2
  • Cena za m2:
    68 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Mieszkanie na wynajem

Warszawa, Ochota, Aleje Jerozolimskie
5 200 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów Górny, Mieszkanie na Mokotowie - Łowicka
5 750 zł

Mieszkanie na Mokotowie - Łowicka

Warszawa, Mokotów Górny
  • Powierzchnia:
    101 m2
  • Cena za m2:
    56 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Mieszkanie na Mokotowie - Łowicka

Warszawa, Mokotów Górny, Łowicka
5 750 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.