Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1335

Zmień widok:
Warszawa, Wawer Anin, Doskonała działka w Starym Aninie, ul. Kajki
3 500 000 zł

Doskonała działka w Starym Aninie, ul. Kajki

Warszawa, Wawer Anin
  • Powierzchnia:
    1 500 m2
  • Cena za m2:
    2 333 zł

Doskonała działka w Starym Aninie, ul. Kajki

Warszawa, Wawer Anin
3 500 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów Stary Mokotów, Rejtana 28m2 widna kuchnia
2 400 zł

Rejtana 28m2 widna kuchnia

Warszawa, Mokotów Stary Mokotów
  • Powierzchnia:
    28 m2
  • Cena za m2:
    85 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Rejtana 28m2 widna kuchnia

Warszawa, Mokotów Stary Mokotów, Tadeusza Rejtana
2 400 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów Ksawerów, Unikatowy apartament blisko metra
2 290 000 zł

Unikatowy apartament blisko metra

Warszawa, Mokotów Ksawerów
  • Powierzchnia:
    93 m2
  • Cena za m2:
    24 586 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Unikatowy apartament blisko metra

Warszawa, Mokotów Ksawerów, Aleja Wilanowska
2 290 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wilanów Niski, Rezydencja z basenem Wilanów Królewski - Biedronki
6 900 000 zł

Rezydencja z basenem Wilanów Królewski - Biedronki

Warszawa, Wilanów Niski
  • Powierzchnia:
    600 m2
  • Cena za m2:
    11 500 zł
  • Liczba pokoi:
    9

Rezydencja z basenem Wilanów Królewski - Biedronki

Warszawa, Wilanów Niski
6 900 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Północ, PORT PRASKI Z GARAŻEM
4 890 zł

PORT PRASKI Z GARAŻEM

Warszawa, Praga-Północ
  • Powierzchnia:
    50 m2
  • Cena za m2:
    97 zł
  • Liczba pokoi:
    2

PORT PRASKI Z GARAŻEM

Warszawa, Praga-Północ, Stefana Okrzei
4 890 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.