Rezydencja z basenem Wilanów Królewski - Biedronki

Warszawa, Wilanów Niski
Dodaj do notesu Dodane

Informacje

Cena
6 900 000 zł
Numer oferty
1343699 (MLS)
Typ transakcji
Sprzedaż
Powierzchnia
600 m2
Cena za m2
11 500 zł / m2
Liczba pokoi
9
Piętro
parter/2
Liczba sypialni
7
Typ zabudowy
Wolnostojący
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Forma własności
Własność
Miejsca parkingowe
Miejsca parkingowe podziemne, Miejsca w garażu
Rok budowy
2011
Dostępne od
2026-05-11
Liczba miejsc parkingowych
1
Powierzchnia działki
551 m2

Opis nieruchomości

EXCLUSIVE OFFER - WYŁĄCZNOŚĆ - JEDYNY TAKI DOM NA STARYM KRÓLEWSKIM WILANOWIE

Mam przyjemność zaprezentować nowoczesną, klimatyzowaną, wolnostojącą rezydencję z własną strefą SPA, położoną w najbardziej prestiżowej, cichej i spokojnej części Starego Wilanowa.

PARAMETRY
• salon z kominkiem
• jadalnia
• doskonale wyposażona kuchnia
• sypialnia główna z łazienką, garderobą, tarasem i gabinetem
• 6 dodatkowych sypialni 
• 4 łazienki i toaleta dla gości
• open space z barem, kominkiem i tarasem
• pralnia z garderobą

STREFA SPA
• basen z przeciwprądem
• jacuzzi
• sauna

PARKING
• garaż na 2 auta
• dodatkowe 4 miejsca na podjeździe

Ta fantastyczna nieruchomość, otoczona zadbanym ogrodem, to salon z kominkiem i tarasem, jadalnia oraz doskonale wyposażona kuchnia (Miele, SMEG). Na parterze znajdują się 3 sypialnie i 2 łazienki.
Na piętrze znajduje się sypialnia główna z łazienką, garderobą, gabinetem i tarasem, a także 3 dodatkowe sypialnie i łazienka.
Poddasze to część rekreacyjna - open space z kominkiem, barem, tarasem oraz łazienką.
Top of the top to pełnowymiarowa strefa SPA - basen z przeciwprądem, jacuzzi, sauna oraz łazienka - z bezpośrednim wyjściem do ogrodu.