Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1333

Zmień widok:
Warszawa, Mokotów, Dwupoziomowy | Loft | Woronicza Qbik
1 800 000 zł

Dwupoziomowy | Loft | Woronicza Qbik

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    83 m2
  • Cena za m2:
    21 663 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Dwupoziomowy | Loft | Woronicza Qbik

Warszawa, Mokotów
1 800 000 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Trzciany, Piękny dom Premium | Smart
2 150 000 zł

Piękny dom Premium | Smart

powiat legionowski, Trzciany
  • Powierzchnia:
    212 m2
  • Cena za m2:
    10 117 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Piękny dom Premium | Smart

powiat legionowski, Trzciany, Granitowa
2 150 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Stare Miasto, Wyjątkowa restauracja w zabytkowej kamienicy z XVI
68 148 zł

Wyjątkowa restauracja w zabytkowej kamienicy z XVI

Warszawa, Stare Miasto
  • Powierzchnia:
    468 m2
  • Cena za m2:
    145 zł

Wyjątkowa restauracja w zabytkowej kamienicy z XVI

Warszawa, Stare Miasto, Świętojańska
68 148 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście, Prestiżowy lokal gastronomiczny na Starówce
26 660 zł

Prestiżowy lokal gastronomiczny na Starówce

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    622 m2
  • Cena za m2:
    42 zł

Prestiżowy lokal gastronomiczny na Starówce

Warszawa, Śródmieście, Rynek Starego Miasta
26 660 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka Kobiałka, 3 pokoje | 55.5m2 | z widokiem na zieleń
670 000 zł

3 pokoje | 55.5m2 | z widokiem na zieleń

Warszawa, Białołęka Kobiałka
  • Powierzchnia:
    55 m2
  • Cena za m2:
    12 072 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3 pokoje | 55.5m2 | z widokiem na zieleń

Warszawa, Białołęka Kobiałka, Żeglugi Wiślanej
670 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów Sadyba, Znakomity segment na Sadybie
1 995 000 zł

Znakomity segment na Sadybie

Warszawa, Mokotów Sadyba
  • Powierzchnia:
    240 m2
  • Cena za m2:
    8 312 zł
  • Liczba pokoi:
    6

Znakomity segment na Sadybie

Warszawa, Mokotów Sadyba, Zawojska
1 995 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka, Lokal (94 m2) do najmu, ul. Światowida, Białołęka
9 500 zł

Lokal (94 m2) do najmu, ul. Światowida, Białołęka

Warszawa, Białołęka
  • Powierzchnia:
    93 m2
  • Cena za m2:
    101 zł

Lokal (94 m2) do najmu, ul. Światowida, Białołęka

Warszawa, Białołęka, Światowida
9 500 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursus, Idealne też na biuro 80 m2 z 75 m2 ogrodu
1 109 640 zł

Idealne też na biuro 80 m2 z 75 m2 ogrodu

Warszawa, Ursus
  • Powierzchnia:
    79 m2
  • Cena za m2:
    14 000 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Idealne też na biuro 80 m2 z 75 m2 ogrodu

Warszawa, Ursus, Dzieci Warszawy
1 109 640 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście, Lokal handlowy, witryny, al. Jerozolimskie,centrum
30 000 zł

Lokal handlowy, witryny, al. Jerozolimskie,centrum

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    146 m2
  • Cena za m2:
    205 zł

Lokal handlowy, witryny, al. Jerozolimskie,centrum

Warszawa, Śródmieście, Aleje Jerozolimskie
30 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Arciechów, Przy linii brzegowej Bugu!
359 000 zł

Przy linii brzegowej Bugu!

powiat wołomiński, Arciechów
  • Powierzchnia:
    3 141 m2
  • Cena za m2:
    114 zł

Przy linii brzegowej Bugu!

powiat wołomiński, Arciechów
359 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.