Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1342

Zmień widok:
Warszawa, Śródmieście, Stare miasto|Możliwość zaaranżowania na mieszkanie
1 250 000 zł

Stare miasto|Możliwość zaaranżowania na mieszkanie

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    39 m2
  • Cena za m2:
    32 051 zł

Stare miasto|Możliwość zaaranżowania na mieszkanie

Warszawa, Śródmieście, Boczna
1 250 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście, Mieszkanie na sprzedaż
2 200 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    203 m2
  • Cena za m2:
    10 837 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Śródmieście, Aleja Niepodległości
2 200 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów Sielce, Przytulne mieszkanie 3 pokojowe z klimatyzacją
1 490 000 zł

Przytulne mieszkanie 3 pokojowe z klimatyzacją

Warszawa, Mokotów Sielce
  • Powierzchnia:
    69 m2
  • Cena za m2:
    21 594 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Przytulne mieszkanie 3 pokojowe z klimatyzacją

Warszawa, Mokotów Sielce, Bobrowiecka
1 490 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Kobyłka, KOBYŁKA - SPRZEDAM DOM WOLNOSTOJĄCY
2 999 999 zł

KOBYŁKA - SPRZEDAM DOM WOLNOSTOJĄCY

powiat wołomiński, Kobyłka
  • Powierzchnia:
    551 m2
  • Cena za m2:
    5 435 zł
  • Liczba pokoi:
    9

KOBYŁKA - SPRZEDAM DOM WOLNOSTOJĄCY

powiat wołomiński, Kobyłka, Kwiatowa
2 999 999 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście, Mieszkanie na Muranowie po remoncie do wynajęcia
2 800 zł

Mieszkanie na Muranowie po remoncie do wynajęcia

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    31 m2
  • Cena za m2:
    88 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Mieszkanie na Muranowie po remoncie do wynajęcia

Warszawa, Śródmieście, Nalewki
2 800 zł
Szczegóły
powiat nowodworski, Sowia Wola, Dom Parterowy Wolnostojący 4 pok., Sowia Wola
1 100 000 zł

Dom Parterowy Wolnostojący 4 pok., Sowia Wola

powiat nowodworski, Sowia Wola
  • Powierzchnia:
    118 m2
  • Cena za m2:
    9 322 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Dom Parterowy Wolnostojący 4 pok., Sowia Wola

powiat nowodworski, Sowia Wola
1 100 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście Północne, Dwupokojowy apartament w Cosmopolitanie
2 623 500 zł

Dwupokojowy apartament w Cosmopolitanie

Warszawa, Śródmieście Północne
  • Powierzchnia:
    53 m2
  • Cena za m2:
    49 276 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Dwupokojowy apartament w Cosmopolitanie

Warszawa, Śródmieście Północne, Twarda
2 623 500 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Marki, Dom - Bliźniak, Marki ul Cicha, Działka 407 m2
1 250 000 zł

Dom - Bliźniak, Marki ul Cicha, Działka 407 m2

powiat wołomiński, Marki
  • Powierzchnia:
    174 m2
  • Cena za m2:
    7 183 zł
  • Liczba pokoi:
    7

Dom - Bliźniak, Marki ul Cicha, Działka 407 m2

powiat wołomiński, Marki, Cicha
1 250 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Marki, Dom wolnostojący, Marki ul. Srebrna, stan surowy
999 000 zł

Dom wolnostojący, Marki ul. Srebrna, stan surowy

powiat wołomiński, Marki
  • Powierzchnia:
    251 m2
  • Cena za m2:
    3 980 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Dom wolnostojący, Marki ul. Srebrna, stan surowy

powiat wołomiński, Marki, Srebrna
999 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wesoła, 2-pokojowe, słoneczne mieszkanie – 42 m2 , Wesoła
670 000 zł

2-pokojowe, słoneczne mieszkanie – 42 m2 , Wesoła

Warszawa, Wesoła
  • Powierzchnia:
    42 m2
  • Cena za m2:
    15 937 zł
  • Liczba pokoi:
    2

2-pokojowe, słoneczne mieszkanie – 42 m2 , Wesoła

Warszawa, Wesoła, Wspólna
670 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.