Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1331

Zmień widok:
Warszawa, Wola, Biznesowa dzielnica | Giełdowa | Metro | Rondo ONZ
6 500 zł

Biznesowa dzielnica | Giełdowa | Metro | Rondo ONZ

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    86 m2
  • Cena za m2:
    75 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Biznesowa dzielnica | Giełdowa | Metro | Rondo ONZ

Warszawa, Wola, Giełdowa
6 500 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola Ulrychów, Działka z projektem domu i prawomocnym pozwoleniem
1 117 000 zł

Działka z projektem domu i prawomocnym pozwoleniem

Warszawa, Wola Ulrychów
  • Powierzchnia:
    359 m2
  • Cena za m2:
    3 111 zł

Działka z projektem domu i prawomocnym pozwoleniem

Warszawa, Wola Ulrychów, Wincentego Pola
1 117 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, Garderoba| Dwustronne| Bliska Wola
849 000 zł

Garderoba| Dwustronne| Bliska Wola

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    47 m2
  • Cena za m2:
    17 873 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Garderoba| Dwustronne| Bliska Wola

Warszawa, Wola, Marcina Kasprzaka
849 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wawer, Przestronny segment dla dużej rodziny
2 249 000 zł

Przestronny segment dla dużej rodziny

Warszawa, Wawer
  • Powierzchnia:
    200 m2
  • Cena za m2:
    11 245 zł
  • Liczba pokoi:
    6

Przestronny segment dla dużej rodziny

Warszawa, Wawer
2 249 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, DOM NA WYNAJEM W PRESTIŻOWEJ CZĘŚCI MOKOTOWA
23 000 zł

DOM NA WYNAJEM W PRESTIŻOWEJ CZĘŚCI MOKOTOWA

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    440 m2
  • Cena za m2:
    52 zł
  • Liczba pokoi:
    6

DOM NA WYNAJEM W PRESTIŻOWEJ CZĘŚCI MOKOTOWA

Warszawa, Mokotów, Bukszpanowa
23 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Północ, Nowoczesna inwestycja na warszawskiej Pradze
720 000 zł

Nowoczesna inwestycja na warszawskiej Pradze

Warszawa, Praga-Północ
  • Powierzchnia:
    32 m2
  • Cena za m2:
    22 464 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Nowoczesna inwestycja na warszawskiej Pradze

Warszawa, Praga-Północ, Strzelecka
720 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Północ, Nowoczesna inwestycja | Niebanalny design
620 000 zł

Nowoczesna inwestycja | Niebanalny design

Warszawa, Praga-Północ
  • Powierzchnia:
    27 m2
  • Cena za m2:
    22 937 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Nowoczesna inwestycja | Niebanalny design

Warszawa, Praga-Północ, Strzelecka
620 000 zł
Szczegóły
600 000 zł

Nowoczesna inwestycja na warszawskiej Pradze

Warszawa, Praga-Północ
  • Powierzchnia:
    26 m2
  • Cena za m2:
    22 692 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Nowoczesna inwestycja na warszawskiej Pradze

Warszawa, Praga-Północ, Strzelecka
600 000 zł
Szczegóły
555 000 zł

Nowoczesna inwestycja na warszawskiej Pradze

Warszawa, Praga-Północ
  • Powierzchnia:
    25 m2
  • Cena za m2:
    22 032 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Nowoczesna inwestycja na warszawskiej Pradze

Warszawa, Praga-Północ, Strzelecka
555 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Marki, działka w doskonałej lokalizacji - Marki
1 800 000 zł

działka w doskonałej lokalizacji - Marki

powiat wołomiński, Marki
  • Powierzchnia:
    1 236 m2
  • Cena za m2:
    1 456 zł

działka w doskonałej lokalizacji - Marki

powiat wołomiński, Marki, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego
1 800 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.