Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1331

Zmień widok:
Warszawa, Mokotów, Luksusowy Apartament 147 m2, 4 pokoje
4 100 000 zł

Luksusowy Apartament 147 m2, 4 pokoje

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    147 m2
  • Cena za m2:
    27 853 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Luksusowy Apartament 147 m2, 4 pokoje

Warszawa, Mokotów, Żaglowa
4 100 000 zł
Szczegóły
powiat Warszawa, Warszawa, studio I wydzielona kuchnia | ogródek | 29 m²
630 000 zł

studio I wydzielona kuchnia | ogródek | 29 m²

powiat Warszawa, Warszawa
  • Powierzchnia:
    28 m2
  • Cena za m2:
    21 731 zł
  • Liczba pokoi:
    1

studio I wydzielona kuchnia | ogródek | 29 m²

powiat Warszawa, Warszawa, Żupnicza
630 000 zł
Szczegóły
powiat Warszawa, Warszawa, Dwupokojowe mieszkanie z loggią
770 000 zł

Dwupokojowe mieszkanie z loggią

powiat Warszawa, Warszawa
  • Powierzchnia:
    35 m2
  • Cena za m2:
    21 813 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Dwupokojowe mieszkanie z loggią

powiat Warszawa, Warszawa, Bokserska
770 000 zł
Szczegóły
powiat Warszawa, Warszawa, Mieszkanie na sprzedaż
1 300 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

powiat Warszawa, Warszawa
  • Powierzchnia:
    62 m2
  • Cena za m2:
    20 830 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Mieszkanie na sprzedaż

powiat Warszawa, Warszawa, Bokserska
1 300 000 zł
Szczegóły
powiat nowodworski, Nowe Gniewniewice, Działka budowlana / 4918m2 / Nowe Gniewniewice
491 800 zł

Działka budowlana / 4918m2 / Nowe Gniewniewice

powiat nowodworski, Nowe Gniewniewice
  • Powierzchnia:
    4 918 m2
  • Cena za m2:
    100 zł

Działka budowlana / 4918m2 / Nowe Gniewniewice

powiat nowodworski, Nowe Gniewniewice
491 800 zł
Szczegóły
powiat nowodworski, Czosnów, Działka leśna 1084m2 | pod Warszawą
54 200 zł

Działka leśna 1084m2 | pod Warszawą

powiat nowodworski, Czosnów
  • Powierzchnia:
    1 084 m2
  • Cena za m2:
    50 zł

Działka leśna 1084m2 | pod Warszawą

powiat nowodworski, Czosnów, Pańska
54 200 zł
Szczegóły
powiat nowodworski, Czosnów, działka leśna tylko 20 min od Warszawy
37 350 zł

działka leśna tylko 20 min od Warszawy

powiat nowodworski, Czosnów
  • Powierzchnia:
    1 245 m2
  • Cena za m2:
    30 zł

działka leśna tylko 20 min od Warszawy

powiat nowodworski, Czosnów, Pańska
37 350 zł
Szczegóły
Warszawa, Włochy Raków, Nowe budownictwo | 2 pokoje |Gotowe do zamieszkana
620 000 zł

Nowe budownictwo | 2 pokoje |Gotowe do zamieszkana

Warszawa, Włochy Raków
  • Powierzchnia:
    29 m2
  • Cena za m2:
    20 777 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Nowe budownictwo | 2 pokoje |Gotowe do zamieszkana

Warszawa, Włochy Raków, Rakowska
620 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście, WYJĄTKOWE MIESZKANIE W MODERNISTYCZNEJ KAMIENICY
1 800 000 zł

WYJĄTKOWE MIESZKANIE W MODERNISTYCZNEJ KAMIENICY

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    73 m2
  • Cena za m2:
    24 657 zł
  • Liczba pokoi:
    2

WYJĄTKOWE MIESZKANIE W MODERNISTYCZNEJ KAMIENICY

Warszawa, Śródmieście, Wilcza
1 800 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, Studio premium 36,17 m² , Rondo Daszyńskiego.
1 349 000 zł

Studio premium 36,17 m² , Rondo Daszyńskiego.

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    36 m2
  • Cena za m2:
    37 296 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Studio premium 36,17 m² , Rondo Daszyńskiego.

Warszawa, Wola, Prosta
1 349 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.