Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1329

Zmień widok:
Warszawa, Śródmieście, Wyjątkowe biuro w loftowym stylu.
3 000 zł

Wyjątkowe biuro w loftowym stylu.

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    35 m2
  • Cena za m2:
    85 zł

Wyjątkowe biuro w loftowym stylu.

Warszawa, Śródmieście, Chmielna
3 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Północ, Oddzielne pokoje / Kamienica / Winda
715 000 zł

Oddzielne pokoje / Kamienica / Winda

Warszawa, Praga-Północ
  • Powierzchnia:
    41 m2
  • Cena za m2:
    17 405 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Oddzielne pokoje / Kamienica / Winda

Warszawa, Praga-Północ, Karola Szymanowskiego
715 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka, Sprawdź >>> Działka pod inwestycje
1 750 000 zł

Sprawdź >>> Działka pod inwestycje

Warszawa, Białołęka
  • Powierzchnia:
    814 m2
  • Cena za m2:
    2 149 zł

Sprawdź >>> Działka pod inwestycje

Warszawa, Białołęka
1 750 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Bemowo, Dom z ogrodem/Szeligi,/blisko metro chrzanów
2 171 000 zł

Dom z ogrodem/Szeligi,/blisko metro chrzanów

Warszawa, Bemowo
  • Powierzchnia:
    170 m2
  • Cena za m2:
    12 733 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Dom z ogrodem/Szeligi,/blisko metro chrzanów

Warszawa, Bemowo, Szeligowska
2 171 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka, TRASA TORUŃSKA - OKOLICA DEHATLONU
3 660 000 zł

TRASA TORUŃSKA - OKOLICA DEHATLONU

Warszawa, Białołęka
  • Powierzchnia:
    1 350 m2
  • Cena za m2:
    2 711 zł

TRASA TORUŃSKA - OKOLICA DEHATLONU

Warszawa, Białołęka
3 660 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów Sielce, Jasne wnętrza | Winda | Basen
1 400 000 zł

Jasne wnętrza | Winda | Basen

Warszawa, Mokotów Sielce
  • Powierzchnia:
    50 m2
  • Cena za m2:
    27 777 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Jasne wnętrza | Winda | Basen

Warszawa, Mokotów Sielce, Sułkowicka
1 400 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wesoła, Lokal pod przychodnię, hostel, auto-moto, gastro
2 159 897 zł

Lokal pod przychodnię, hostel, auto-moto, gastro

Warszawa, Wesoła
  • Powierzchnia:
    325 m2
  • Cena za m2:
    6 637 zł

Lokal pod przychodnię, hostel, auto-moto, gastro

Warszawa, Wesoła, Aleja Marsz. Józefa Piłsudskiego
2 159 897 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, Funkcjonalny apartament | Unique Tower
2 100 000 zł

Funkcjonalny apartament | Unique Tower

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    71 m2
  • Cena za m2:
    29 182 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Funkcjonalny apartament | Unique Tower

Warszawa, Wola, Grzybowska
2 100 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, Luksusowy Apartament 147 m2, 4 pokoje
4 100 000 zł

Luksusowy Apartament 147 m2, 4 pokoje

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    147 m2
  • Cena za m2:
    27 853 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Luksusowy Apartament 147 m2, 4 pokoje

Warszawa, Mokotów, Żaglowa
4 100 000 zł
Szczegóły
powiat Warszawa, Warszawa, studio I wydzielona kuchnia | ogródek | 29 m²
630 000 zł

studio I wydzielona kuchnia | ogródek | 29 m²

powiat Warszawa, Warszawa
  • Powierzchnia:
    28 m2
  • Cena za m2:
    21 731 zł
  • Liczba pokoi:
    1

studio I wydzielona kuchnia | ogródek | 29 m²

powiat Warszawa, Warszawa, Żupnicza
630 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.