Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1329

Zmień widok:
powiat piaseczyński, Piaseczno, LUKSUSOWY OBIEKT 1200 M² W CAŁOŚCI LUB 2 PIĘTRA
90 000 zł

LUKSUSOWY OBIEKT 1200 M² W CAŁOŚCI LUB 2 PIĘTRA

powiat piaseczyński, Piaseczno
  • Powierzchnia:
    1 200 m2
  • Cena za m2:
    75 zł

LUKSUSOWY OBIEKT 1200 M² W CAŁOŚCI LUB 2 PIĘTRA

powiat piaseczyński, Piaseczno, Młynarska
90 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Trojany, Działka na sprzedaż
1 999 000 zł

Działka na sprzedaż

powiat wołomiński, Trojany
  • Powierzchnia:
    11 968 m2
  • Cena za m2:
    167 zł

Działka na sprzedaż

powiat wołomiński, Trojany
1 999 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Rembertów, 147,5mkw | 2poziomy | ogród 87mkw | m. postojowe
1 319 000 zł

147,5mkw | 2poziomy | ogród 87mkw | m. postojowe

Warszawa, Rembertów
  • Powierzchnia:
    147 m2
  • Cena za m2:
    8 942 zł
  • Liczba pokoi:
    5

147,5mkw | 2poziomy | ogród 87mkw | m. postojowe

Warszawa, Rembertów, Pancerna
1 319 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Karpin, Działka inwestycyjna KARPIN przy trasie S8
3 900 540 zł

Działka inwestycyjna KARPIN przy trasie S8

powiat wołomiński, Karpin
  • Powierzchnia:
    18 574 m2
  • Cena za m2:
    210 zł

Działka inwestycyjna KARPIN przy trasie S8

powiat wołomiński, Karpin
3 900 540 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Karpin, Działka inwestycyjna KARPIN z WZ
5 213 000 zł

Działka inwestycyjna KARPIN z WZ

powiat wołomiński, Karpin
  • Powierzchnia:
    40 100 m2
  • Cena za m2:
    130 zł

Działka inwestycyjna KARPIN z WZ

powiat wołomiński, Karpin
5 213 000 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Serock, Bajkowy widok na jezioro w 1 linii brzegowej
4 134 900 zł

Bajkowy widok na jezioro w 1 linii brzegowej

powiat legionowski, Serock
  • Powierzchnia:
    210 m2
  • Cena za m2:
    19 690 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Bajkowy widok na jezioro w 1 linii brzegowej

powiat legionowski, Serock, Rybaki
4 134 900 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów, Przytulne mieszkanie blisko Lasu Kabackiego – goto
805 000 zł
764 000 zł

Przytulne mieszkanie blisko Lasu Kabackiego – goto

Warszawa, Ursynów
  • Powierzchnia:
    54 m2
  • Cena za m2:
    13 992 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Przytulne mieszkanie blisko Lasu Kabackiego – goto

Warszawa, Ursynów, Rtm. Witolda Pileckiego
805 000 zł
764 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Północ Nowa Praga, Dla singla, pary lub na inwestycję
799 000 zł

Dla singla, pary lub na inwestycję

Warszawa, Praga-Północ Nowa Praga
  • Powierzchnia:
    41 m2
  • Cena za m2:
    19 243 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Dla singla, pary lub na inwestycję

Warszawa, Praga-Północ Nowa Praga, Szwedzka
799 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów Natolin, Gotowe do wprowadzenia - Obok Metra - Bardzo Ciche
1 439 280 zł

Gotowe do wprowadzenia - Obok Metra - Bardzo Ciche

Warszawa, Ursynów Natolin
  • Powierzchnia:
    72 m2
  • Cena za m2:
    19 990 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Gotowe do wprowadzenia - Obok Metra - Bardzo Ciche

Warszawa, Ursynów Natolin, Aleja Komisji Edukacji Narodowej
1 439 280 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, Mokotów | Po remoncie | Klima | Gotowiec | kw
680 000 zł

Mokotów | Po remoncie | Klima | Gotowiec | kw

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    40 m2
  • Cena za m2:
    16 995 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Mokotów | Po remoncie | Klima | Gotowiec | kw

Warszawa, Mokotów, Jana Maklakiewicza
680 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.