Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1342

Zmień widok:
powiat Warszawa, Warszawa, Biuro|kancelaria|wysokie w kamienicy|obok D.Centra
9 900 zł

Biuro|kancelaria|wysokie w kamienicy|obok D.Centra

powiat Warszawa, Warszawa
  • Powierzchnia:
    102 m2
  • Cena za m2:
    97 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Biuro|kancelaria|wysokie w kamienicy|obok D.Centra

powiat Warszawa, Warszawa, Aleje Jerozolimskie
9 900 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, Kawalerka na Nowolipkach | Klimatyzacja | Piwnica
625 000 zł

Kawalerka na Nowolipkach | Klimatyzacja | Piwnica

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    26 m2
  • Cena za m2:
    23 674 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Kawalerka na Nowolipkach | Klimatyzacja | Piwnica

Warszawa, Wola, Mordechaja Anielewicza
625 000 zł
Szczegóły
powiat Warszawa, Warszawa, Przytulna kawalerka tuż przy CH Arkadia.
675 000 zł

Przytulna kawalerka tuż przy CH Arkadia.

powiat Warszawa, Warszawa
  • Powierzchnia:
    26 m2
  • Cena za m2:
    25 961 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Przytulna kawalerka tuż przy CH Arkadia.

powiat Warszawa, Warszawa, Burakowska
675 000 zł
Szczegóły
powiat Warszawa, Warszawa, Lokal użytkowy na wynajem bliska Wola
8 000 zł

Lokal użytkowy na wynajem bliska Wola

powiat Warszawa, Warszawa
  • Powierzchnia:
    77 m2
  • Cena za m2:
    103 zł

Lokal użytkowy na wynajem bliska Wola

powiat Warszawa, Warszawa, Emila Zegadłowicza
8 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola Odolany, CITY LIFE NA WOLI/ apartament/garaż
3 500 zł

CITY LIFE NA WOLI/ apartament/garaż

Warszawa, Wola Odolany
  • Powierzchnia:
    39 m2
  • Cena za m2:
    87 zł
  • Liczba pokoi:
    2

CITY LIFE NA WOLI/ apartament/garaż

Warszawa, Wola Odolany, Jana Kazimierza
3 500 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, Mieszkanie 38m2, 2 pok. Wola, Platynowa
3 700 zł

Mieszkanie 38m2, 2 pok. Wola, Platynowa

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    38 m2
  • Cena za m2:
    97 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Mieszkanie 38m2, 2 pok. Wola, Platynowa

Warszawa, Wola, Platynowa
3 700 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, metro | park | oddzielna kuchnia
3 300 zł

metro | park | oddzielna kuchnia

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    55 m2
  • Cena za m2:
    60 zł
  • Liczba pokoi:
    3

metro | park | oddzielna kuchnia

Warszawa, Wola, Batalionu Ak \"Pięść\"
3 300 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola Młynów, Wola I 2 pokoje I Dwustronne I Oddzielna kuchnia
749 000 zł
739 000 zł

Wola I 2 pokoje I Dwustronne I Oddzielna kuchnia

Warszawa, Wola Młynów
  • Powierzchnia:
    46 m2
  • Cena za m2:
    15 981 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Wola I 2 pokoje I Dwustronne I Oddzielna kuchnia

Warszawa, Wola Młynów, Leszno
749 000 zł
739 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, Apartament 126 m2 |4 pokoje | loggia
8 000 zł

Apartament 126 m2 |4 pokoje | loggia

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    126 m2
  • Cena za m2:
    63 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Apartament 126 m2 |4 pokoje | loggia

Warszawa, Wola, Aleja Jana Pawła Ii
8 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola Nowolipki, 51 m2 | Wysoki standard | 2 pokoje | Loggia
1 339 000 zł

51 m2 | Wysoki standard | 2 pokoje | Loggia

Warszawa, Wola Nowolipki
  • Powierzchnia:
    51 m2
  • Cena za m2:
    25 909 zł
  • Liczba pokoi:
    2

51 m2 | Wysoki standard | 2 pokoje | Loggia

Warszawa, Wola Nowolipki, Dzielna
1 339 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.