Biuro|kancelaria|wysokie w kamienicy|obok D.Centra

powiat Warszawa, Warszawa, Aleje Jerozolimskie
Dodaj do notesu Dodane

Informacje

Cena
9 900 zł
Numer oferty
34964548072 (MLS)
Typ transakcji
Wynajem
Powierzchnia
102 m2
Cena za m2
97 zł / m2
Liczba pokoi
5
Piętro
2/4
Dostępne od
2026-04-29
Rok budowy
1901

Opis nieruchomości

Na wynajem lokal w przedwojennej, frontowej części kamienicy z 1901 r. 4. gabinety o powierzchni 100 m2 w doskonałej lokalizacji z widokiem na Verso Tower przy Dworcu Centralnym. Lokal idealnie sprawdzi się jako miejsce na biuro/ kancelarie/ atelier/ showroom.

We speak English, please do not hesitate to contact us.

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ

Lokal znajduje się na 2 piętrze kamienicy z windą, z widokiem na Varso Tower.
Oryginalny, dębowy parkiet, w kuchni na podłodze ozdobna mozaika. Jasna i elegancka łazienka z prysznicem. Całość dopełniają wyjątkowe sztukaterie przysufitowe na długości całego lokalu.a w jego skład wchodzi:

1. sala konferencyjna z wykuszem, (33 m2),
2. gabinet z wyjściem na balkon, (17.5 m2),
3. gabinet (z oknami na dziedziniec) (11 m2),
4. gabinet (z oknami na dziedziniec) , (12.5 m2)
5. recepcja z kuchnią we wnęce. (21 m2),
6. magazyn, (4.3 m2),
7. łazienka z WC i prysznicem, (ok. 3m2)

DODATKOWE INFORMACJE

- Do czynszu najmu należy doliczyć czynsz administracyjny (1462 zł) oraz koszt energii elektrycznej (na podstawie bieżącego zużycia).
- Wymagana kaucja/ minimalny okres najmu to 12 miesięcy.
- Na klatce schodowej winda, marmurowe schody, mozaiki, kute balustrady.
- Wysokie wnętrza, eleganckie sztukaterie oraz sąsiedztwo dworca Centralnego, Złotych Tarasów oraz biznesowej części Warszawy.

LOKALIZACJA

Nieruchomość znajduje się przy Alejach Jerozolimskich, w ścisłym Centrum Warszawy, obok Dworca Centralnego na przeciwko Verso Tower. W najbliższej okolicy CH Złote Tarasy, sklepy, szkoły, banki, muzea, liczne przystanki autobusowe i tramwajowe oraz metro. Lokalizacja doskonale skomunikowana.