Bardzo jasne i ciche mieszkanie przy lesie

powiat wołomiński, Ząbki, Gajowa
Dodaj do notesu Dodane

Informacje

Cena
670 000 zł
Numer oferty
34964553013 (MLS)
Typ transakcji
Sprzedaż
Powierzchnia
55 m2
Cena za m2
12 181 zł / m2
Liczba pokoi
2
Piętro
3/4
Typ budynku
Blok Mieszkalny
Dostępne od
2026-07-01
Miejsca parkingowe
Miejsca parkingowe naziemne
Materiał budowlany
cegła
Rok budowy
2006
Liczba sypialni
2

Opis nieruchomości

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie położone w spokojnej części Ząbek, przy ul. Gajowej 42 - bezpośrednio przy lesie, na kameralnym, ogrodzonym osiedlu z kontrolą dostępu. Idealna propozycja dla osób szukających ciszy, zieleni i wygodnego dojazdu do Warszawy.

Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w kameralnym budynku bez windy. Doskonale doświetlone przez większą część dnia, dzięki ekspozycji południowo-wschodniej.

Lokal składa się z:
• przestronnego salonu z wyjściem na balkon o powierzchni ok. 6 m²,
• ustawnej sypialni wyposażonej w duże łóżko oraz pojemną szafę,
• oddzielnej, widnej kuchni z dużym oknem,
• łazienki,
• funkcjonalnego przedpokoju.

Kuchnia wyposażona jest w sprzęty AGD w cenie mieszkania - lodówkę oraz piekarnik z płytą gazową.

Najważniejsze atuty nieruchomości:
• bezpośrednie sąsiedztwo lasu i terenów spacerowych
• cisza i spokój z dala od hałasu
• ogrodzone osiedle z kontrolą dostępu
• przynależne miejsce postojowe
• plac zabaw na osiedlu
• bardzo niski czynsz - jedynie ok. 400 zł,
• całkowite miesięczne koszty utrzymania ok. 700 zł wraz z gazem i prądem (w zależności od zużycia)
• pełna własność z księgą wieczystą - bez hipoteki i obciążeń
• możliwość zakupu na kredyt
• oferujemy pomoc doradcy kredytowego przy uzyskaniu finansowania

Lokalizacja zapewnia wygodne połączenie z Warszawą - szybki dojazd trasą Żołnierską na Pragę Południe oraz Mokotów zajmuje około 15 minut. W pobliżu znajdują się sklepy, poczta, punkty usługowe oraz pełna infrastruktura potrzebna do codziennego życia.