Gotowiec inwestycyjny – Mokotów, 6 pokoi

Warszawa, Mokotów, Zygmunta Modzelewskiego
Dodaj do notesu Dodane

Informacje

Cena
1 190 000 zł
Numer oferty
34964548487 (MLS)
Typ transakcji
Sprzedaż
Powierzchnia
74 m2
Cena za m2
16 081 zł / m2
Liczba pokoi
6
Piętro
3/3
Dostępne od
2026-01-23
Rok budowy
1993

Opis nieruchomości

Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne zlokalizowane na warszawskim Mokotowie, przy ul. Modzelewskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie Uniwersytetu Warszawskiego - Wydział Zarządzania, co zapewnia stały popyt na najem (studenci i młodzi profesjonaliści).
Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze w 3-piętrowym budynku z lat 90. Budynek jest ogrodzony, zadbany i położony w spokojnej, cichej okolicy.
Najważniejsze informacje:

6 niezależnych, zamykanych pokoi - każdy w pełni przygotowany pod wynajem
Mieszkanie dwustronne - bardzo dobre doświetlenie
2 łazienki - komfort dla najemców
Balkon ok. 5 m²
Piwnica
Układ idealny pod wynajem pokojami
Mieszkanie gotowe do generowania dochodu od pierwszego dnia

Potencjał inwestycyjny:

Aktualna stawka najmu: ok. 1300 zł za pokój + opłaty
Wysoka rentowność
Stałe zainteresowanie ze strony studentów UW
Brak konieczności dodatkowych nakładów finansowych

To idealna propozycja dla inwestora szukającego pewnego, sprawdzonego produktu typu gotowiec inwestycyjny w jednej z najlepszych lokalizacji pod wynajem w Warszawie.