Działka 2,5ha Warszawa Włochy inwestycyjna

Warszawa, Włochy, Szyszkowa
Dodaj do notesu Dodane

Informacje

Cena
45 000 000 zł
Numer oferty
34964544295 (MLS)
Typ transakcji
Sprzedaż
Powierzchnia
25 000 m2
Cena za m2
1 800 zł / m2
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Ogrodzenie
Brak
Długość działki
216
Szerokość działki
118
Typ działki
Inwestycyjna

Opis nieruchomości

WYJĄTKOWA DZIAŁKA INWESTYCYJNA o łącznej powierzchni 2,5 ha w doskonałej lokalizacji, położona bezpośrednio przy ul. Szyszkowej w dzielnicy Włochy, w sąsiedztwie sklepów wielkopowierzchniowych (Castorama, Okęcie Park i inne).

Doskonale skomunikowana z drogami wylotowymi z miasta (S8, POW, A2), co zapewnia szybki dojazd do centrum i lotniska Okęcie.

Składa się z 3 działek - jedna o powierzchni 10 046 m2 oraz dwie o powierzchni 7 533 m2.

Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (D3.1U/KMp):

Przeznaczenie podstawowe:
-Usługi z zakresu: handlu, logistyki, biur
-Parking dla samochodów ciężarowych i osobowych
-Przeznaczenie dopuszczalne:
-Zakwaterowanie turystyczne z zakresu moteli
-Usługi z zakresu: gastronomii, myjni, serwisów samochodowych
-Stacje ładowania pojazdów i wypożyczalnie samochodów

Parametry zabudowy:

-Maksymalna wysokość zabudowy: 8 m (z uwzględnieniem ograniczeń lotniczych)
-Minimalna wysokość zabudowy: 4 m
-Maksymalna intensywność zabudowy: 1,0
-Minimalna intensywność zabudowy: 0,1
-Maksymalna powierzchnia zabudowy: 50%
-Minimalny udział powierzchni biologicznie czynnej: 20%
-Działka płaska częściowo ogrodzona z dojazdem asfaltowym.

Parametry działki:
Szerokość od ulicy: 115 m
Długość: 225 m