Perfekcyjny układ | 2 pokoje + garderoba | 2024rok

powiat Warszawa, Warszawa, Aleje Jerozolimskie
Dodaj do notesu Dodane

Informacje

Cena
695 000 zł
Numer oferty
34964541498 (MLS)
Typ transakcji
Sprzedaż
Powierzchnia
30 m2
Cena za m2
22 922 zł / m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1/4
Rok budowy
2024
Liczba sypialni
1

Opis nieruchomości

Zaledwie 5 minut spacerem od malowniczych Stawów Cietrzewia prezentujemy na sprzedaż nowe, nigdy niezamieszkałe 2 pokojowe mieszkanie z garderobą o powierzchni 30,32 m², położone w prestiżowej inwestycji Aleje przy Czereśniowej autorstwa dewelopera ROHE, przy
Alejach Jerozolimskich 198P, w warszawskich Starych Włochach.

To nowe mieszkanie, wykończone i urządzone od podstaw, jest doskonałym przykładem perfekcyjnie wykorzystanej przestrzeni - każdy metr został zaprojektowany z myślą o maksymalnej funkcjonalności, komforcie i estetyce. Pomimo kompaktowego metrażu wnętrze oferuje wszystko, czego potrzeba do wygodnego życia, bez kompromisów.

Całość została wykończona w wysokim standardzie, z wykorzystaniem zabudów wykonanych na zamówienie przez stolarza, co gwarantuje optymalne zagospodarowanie przestrzeni i spójny, nowoczesny charakter wnętrza. Mieszkanie sprzedawane jest w pełni umeblowane - w cenie zawarte są wszystkie meble widoczne na zdjęciach oraz kompletny sprzęt AGD marki BOSCH.

UKŁAD MIESZKANIA:
- salon z aneksem kuchennym
- przedpokój z pojemną zabudowaną szafą
- funkcjonalna garderoba
- przestronna łazienka z prysznicem
- oddzielna sypialnia

WYKOŃCZENIE I WYPOSAŻENIE:
Nowe wnętrze zostało zaprojektowane z dbałością o detale oraz ergonomię. Kuchnia wyposażona jest w pełną zabudowę stolarską oraz wysokiej klasy sprzęt AGD BOSCH. Liczne szafy i schowki sprawiają, że mieszkanie jest wyjątkowo praktyczne mimo niewielkiego metrażu. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako bezpieczna inwestycja pod wynajem.

LOKALIZACJA:
Lokalizacja inwestycji przy Alejach Jerozolimskich 198P w warszawskich Starych Włochach, łączy wygodę życia w mieście z bliskością natury.