Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1361

Zmień widok:
powiat warszawski zachodni, Błonie, Do sprzedaży segment w Bloniu
850 000 zł

Do sprzedaży segment w Bloniu

powiat warszawski zachodni, Błonie
  • Powierzchnia:
    121 m2
  • Cena za m2:
    7 020 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Do sprzedaży segment w Bloniu

powiat warszawski zachodni, Błonie, Harcerska
850 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Marki, Mieszkanie 90m2, bliskie Marki, trasa S8
610 000 zł

Mieszkanie 90m2, bliskie Marki, trasa S8

powiat wołomiński, Marki
  • Powierzchnia:
    61 m2
  • Cena za m2:
    9 910 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Mieszkanie 90m2, bliskie Marki, trasa S8

powiat wołomiński, Marki, Pałacowa
610 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka, Dom mieszkalny z częścią biurową i dużym garażem
4 150 000 zł

Dom mieszkalny z częścią biurową i dużym garażem

Warszawa, Białołęka
  • Powierzchnia:
    698 m2
  • Cena za m2:
    5 945 zł
  • Liczba pokoi:
    7

Dom mieszkalny z częścią biurową i dużym garażem

Warszawa, Białołęka, Stanisława Chudoby
4 150 000 zł
Szczegóły
powiat kołobrzeski, Kołobrzeg, Pięknie urządzone mieszkanie blisko morza
769 000 zł

Pięknie urządzone mieszkanie blisko morza

powiat kołobrzeski, Kołobrzeg
  • Powierzchnia:
    35 m2
  • Cena za m2:
    21 971 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Pięknie urządzone mieszkanie blisko morza

powiat kołobrzeski, Kołobrzeg, Hugo Kołłątaja
769 000 zł
Szczegóły
powiat kołobrzeski, Kołobrzeg, Mieszkanie 3-pokojowe z tarasem, blisko morza
945 500 zł

Mieszkanie 3-pokojowe z tarasem, blisko morza

powiat kołobrzeski, Kołobrzeg
  • Powierzchnia:
    48 m2
  • Cena za m2:
    19 502 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Mieszkanie 3-pokojowe z tarasem, blisko morza

powiat kołobrzeski, Kołobrzeg, Hugo Kołłątaja
945 500 zł
Szczegóły
Warszawa, Ochota Szczęśliwice, SZCZĘŚLIWICE | 78,8 m² | 3 POKOJE | 2 BALKONY
1 190 000 zł

SZCZĘŚLIWICE | 78,8 m² | 3 POKOJE | 2 BALKONY

Warszawa, Ochota Szczęśliwice
  • Powierzchnia:
    78 m2
  • Cena za m2:
    15 101 zł
  • Liczba pokoi:
    3

SZCZĘŚLIWICE | 78,8 m² | 3 POKOJE | 2 BALKONY

Warszawa, Ochota Szczęśliwice, Włodarzewska
1 190 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, Mieszkanie w ścisłym Centrum
2 500 zł

Mieszkanie w ścisłym Centrum

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    46 m2
  • Cena za m2:
    54 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Mieszkanie w ścisłym Centrum

Warszawa, Wola, Ogrodowa
2 500 zł
Szczegóły
Warszawa, Bielany Piaski, Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie Bielany
549 000 zł

Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie Bielany

Warszawa, Bielany Piaski
  • Powierzchnia:
    41 m2
  • Cena za m2:
    13 178 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie Bielany

Warszawa, Bielany Piaski, Władysława Broniewskiego
549 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Żoliborz, Zamieszkaj na zielonym Żoliborzu/3 pokoje/Metro
1 048 950 zł

Zamieszkaj na zielonym Żoliborzu/3 pokoje/Metro

Warszawa, Żoliborz
  • Powierzchnia:
    63 m2
  • Cena za m2:
    16 650 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Zamieszkaj na zielonym Żoliborzu/3 pokoje/Metro

Warszawa, Żoliborz, Dantego Alighieri
1 048 950 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe, GOTOWE DO WPROWADZENIA, CICHO I ZIELONO!
659 000 zł

GOTOWE DO WPROWADZENIA, CICHO I ZIELONO!

Warszawa, Praga-Południe
  • Powierzchnia:
    44 m2
  • Cena za m2:
    14 832 zł
  • Liczba pokoi:
    2

GOTOWE DO WPROWADZENIA, CICHO I ZIELONO!

Warszawa, Praga-Południe, Augustyna Kordeckiego
659 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.