Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1360

Zmień widok:
powiat warszawski zachodni, Łomianki, Dom z potencjałem 3 niezależnych mieszkań Łomianki
1 950 000 zł

Dom z potencjałem 3 niezależnych mieszkań Łomianki

powiat warszawski zachodni, Łomianki
  • Powierzchnia:
    229 m2
  • Cena za m2:
    8 515 zł
  • Liczba pokoi:
    6

Dom z potencjałem 3 niezależnych mieszkań Łomianki

powiat warszawski zachodni, Łomianki, Stanisława Konarskiego
1 950 000 zł
Szczegóły
powiat warszawski zachodni, Łomianki, Przestronny dom z funkcjonalnym układem
1 700 000 zł

Przestronny dom z funkcjonalnym układem

powiat warszawski zachodni, Łomianki
  • Powierzchnia:
    180 m2
  • Cena za m2:
    9 444 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Przestronny dom z funkcjonalnym układem

powiat warszawski zachodni, Łomianki, Wiślana
1 700 000 zł
Szczegóły
powiat warszawski zachodni, Łomianki, Klimatyczny duży dom na wynajem
15 000 zł

Klimatyczny duży dom na wynajem

powiat warszawski zachodni, Łomianki
  • Powierzchnia:
    240 m2
  • Cena za m2:
    62 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Klimatyczny duży dom na wynajem

powiat warszawski zachodni, Łomianki, 11 Listopada
15 000 zł
Szczegóły
powiat warszawski zachodni, Łomianki, Idealny dom dla rodziny w Łomiankach
1 449 000 zł

Idealny dom dla rodziny w Łomiankach

powiat warszawski zachodni, Łomianki
  • Powierzchnia:
    151 m2
  • Cena za m2:
    9 583 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Idealny dom dla rodziny w Łomiankach

powiat warszawski zachodni, Łomianki, Działkowa
1 449 000 zł
Szczegóły
powiat warszawski zachodni, Łomianki, Plan Miejscowy pod usługi i produkcję asfalt media
1 090 000 zł

Plan Miejscowy pod usługi i produkcję asfalt media

powiat warszawski zachodni, Łomianki
  • Powierzchnia:
    1 120 m2
  • Cena za m2:
    973 zł

Plan Miejscowy pod usługi i produkcję asfalt media

powiat warszawski zachodni, Łomianki, Mokra
1 090 000 zł
Szczegóły
powiat warszawski zachodni, Łomianki, Dąbrowa Leśna, w Kampinoskim parku, MPZP, Unikat!!
11 000 000 zł

Dąbrowa Leśna, w Kampinoskim parku, MPZP, Unikat!!

powiat warszawski zachodni, Łomianki
  • Powierzchnia:
    12 046 m2
  • Cena za m2:
    913 zł

Dąbrowa Leśna, w Kampinoskim parku, MPZP, Unikat!!

powiat warszawski zachodni, Łomianki
11 000 000 zł
Szczegóły
Łomianki, Buraków, Dom tuż przy LESIE MŁOCIŃSKIM.
2 990 000 zł

Dom tuż przy LESIE MŁOCIŃSKIM.

Łomianki, Buraków
  • Powierzchnia:
    357 m2
  • Cena za m2:
    8 375 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Dom tuż przy LESIE MŁOCIŃSKIM.

Łomianki, Buraków, 11 Listopada
2 990 000 zł
Szczegóły
powiat warszawski zachodni, Łomianki, Dom z ogrodem i dwukondygnacyjnym salonem
2 750 000 zł

Dom z ogrodem i dwukondygnacyjnym salonem

powiat warszawski zachodni, Łomianki
  • Powierzchnia:
    308 m2
  • Cena za m2:
    8 928 zł
  • Liczba pokoi:
    6

Dom z ogrodem i dwukondygnacyjnym salonem

powiat warszawski zachodni, Łomianki, Podleśna
2 750 000 zł
Szczegóły
powiat warszawski zachodni, Łomianki, Nowy budynek usługowy, Świetny punkt, Okazja!!
5 400 000 zł

Nowy budynek usługowy, Świetny punkt, Okazja!!

powiat warszawski zachodni, Łomianki
  • Powierzchnia:
    374 m2
  • Cena za m2:
    14 438 zł

Nowy budynek usługowy, Świetny punkt, Okazja!!

powiat warszawski zachodni, Łomianki, Warszawska
5 400 000 zł
Szczegóły
powiat warszawski zachodni, Łomianki, Wolnostojący dom z ogrodem na 1200 m kw. działki
2 649 000 zł

Wolnostojący dom z ogrodem na 1200 m kw. działki

powiat warszawski zachodni, Łomianki
  • Powierzchnia:
    240 m2
  • Cena za m2:
    11 037 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Wolnostojący dom z ogrodem na 1200 m kw. działki

powiat warszawski zachodni, Łomianki
2 649 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.