Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1361

Zmień widok:
Warszawa, Targówek Bródno, 3 pokojowe mieszkanie po remoncie z klimatyzacją
4 100 zł

3 pokojowe mieszkanie po remoncie z klimatyzacją

Warszawa, Targówek Bródno
  • Powierzchnia:
    47 m2
  • Cena za m2:
    87 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3 pokojowe mieszkanie po remoncie z klimatyzacją

Warszawa, Targówek Bródno, Łabiszyńska
4 100 zł
Szczegóły
Warszawa, Bemowo, DOM BEMOWO DUZA DZIALKA
2 000 000 zł

DOM BEMOWO DUZA DZIALKA

Warszawa, Bemowo
  • Powierzchnia:
    350 m2
  • Cena za m2:
    5 714 zł
  • Liczba pokoi:
    10

DOM BEMOWO DUZA DZIALKA

Warszawa, Bemowo, Wojciecha Korfantego
2 000 000 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Krubin, Działka budowlana 2032 m2, MPZP
333 000 zł

Działka budowlana 2032 m2, MPZP

powiat legionowski, Krubin
  • Powierzchnia:
    2 032 m2
  • Cena za m2:
    163 zł

Działka budowlana 2032 m2, MPZP

powiat legionowski, Krubin, Jeziorna
333 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka Choszczówka, Działka z Warunkami Zabudowy na 4 domy
2 000 000 zł

Działka z Warunkami Zabudowy na 4 domy

Warszawa, Białołęka Choszczówka
  • Powierzchnia:
    2 173 m2
  • Cena za m2:
    920 zł

Działka z Warunkami Zabudowy na 4 domy

Warszawa, Białołęka Choszczówka, Dwusieczna
2 000 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe Gocław, Mieszkanie jest większe niż wynika z dokumentacji
800 000 zł

Mieszkanie jest większe niż wynika z dokumentacji

Warszawa, Praga-Południe Gocław
  • Powierzchnia:
    60 m2
  • Cena za m2:
    13 223 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Mieszkanie jest większe niż wynika z dokumentacji

Warszawa, Praga-Południe Gocław, Gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego
800 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka, Do sprzedaży 2 pok . mieszkanie na Białołęce
799 000 zł

Do sprzedaży 2 pok . mieszkanie na Białołęce

Warszawa, Białołęka
  • Powierzchnia:
    49 m2
  • Cena za m2:
    16 012 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Do sprzedaży 2 pok . mieszkanie na Białołęce

Warszawa, Białołęka, Głębocka
799 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście, Mieszkanie na Muranowie po remoncie do wynajęcia
2 800 zł

Mieszkanie na Muranowie po remoncie do wynajęcia

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    31 m2
  • Cena za m2:
    88 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Mieszkanie na Muranowie po remoncie do wynajęcia

Warszawa, Śródmieście, Nalewki
2 800 zł
Szczegóły
Warszawa, Wawer Falenica, PILNE#ŚWIETNA CENA#DOBRA LOKALIZACJA
980 000 zł

PILNE#ŚWIETNA CENA#DOBRA LOKALIZACJA

Warszawa, Wawer Falenica
  • Powierzchnia:
    145 m2
  • Cena za m2:
    6 758 zł
  • Liczba pokoi:
    5

PILNE#ŚWIETNA CENA#DOBRA LOKALIZACJA

Warszawa, Wawer Falenica
980 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Targówek Bródno, 3-pokojowe mieszkanie po remoncie
830 000 zł

3-pokojowe mieszkanie po remoncie

Warszawa, Targówek Bródno
  • Powierzchnia:
    63 m2
  • Cena za m2:
    13 070 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3-pokojowe mieszkanie po remoncie

Warszawa, Targówek Bródno, Krasnobrodzka
830 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Radzymin, Działka budowlana w centrum Radzymina, MPZP
1 990 000 zł

Działka budowlana w centrum Radzymina, MPZP

powiat wołomiński, Radzymin
  • Powierzchnia:
    2 339 m2
  • Cena za m2:
    850 zł

Działka budowlana w centrum Radzymina, MPZP

powiat wołomiński, Radzymin, Gabriela Narutowicza
1 990 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.