Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1360

Zmień widok:
Warszawa, Mokotów, Kompaktowe 2 pokojowe mieszkanie (3,15h)
1 200 000 zł

Kompaktowe 2 pokojowe mieszkanie (3,15h)

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    54 m2
  • Cena za m2:
    22 222 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Kompaktowe 2 pokojowe mieszkanie (3,15h)

Warszawa, Mokotów, Batalionu Ak \"Karpaty\"
1 200 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe Gocławek, Nowoczesny apartament, 3 pok., klimatyzacja, garaż
5 500 zł

Nowoczesny apartament, 3 pok., klimatyzacja, garaż

Warszawa, Praga-Południe Gocławek
  • Powierzchnia:
    61 m2
  • Cena za m2:
    88 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Nowoczesny apartament, 3 pok., klimatyzacja, garaż

Warszawa, Praga-Południe Gocławek, Stanisława Żółkiewskiego
5 500 zł
Szczegóły
Warszawa, Wilanów, 3-POKOJOWE | MIASTECZKO WILANÓW | BALKON | ZIELEŃ
1 448 000 zł

3-POKOJOWE | MIASTECZKO WILANÓW | BALKON | ZIELEŃ

Warszawa, Wilanów
  • Powierzchnia:
    58 m2
  • Cena za m2:
    24 613 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3-POKOJOWE | MIASTECZKO WILANÓW | BALKON | ZIELEŃ

Warszawa, Wilanów, Aleja Rzeczypospolitej
1 448 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursus Czechowice, Idealna nieruchomość pod inwestycję/ Ursus
9 900 000 zł

Idealna nieruchomość pod inwestycję/ Ursus

Warszawa, Ursus Czechowice
  • Powierzchnia:
    1 458 m2
  • Cena za m2:
    6 790 zł

Idealna nieruchomość pod inwestycję/ Ursus

Warszawa, Ursus Czechowice, Dzieci Warszawy
9 900 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście, Apartament, 100 m2, ul.Parkowa 13/17
2 595 000 zł

Apartament, 100 m2, ul.Parkowa 13/17

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    99 m2
  • Cena za m2:
    26 212 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Apartament, 100 m2, ul.Parkowa 13/17

Warszawa, Śródmieście, Parkowa
2 595 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Ząbki, Do sprzedaży 3 pok mieszkanie w Ząbkach
810 000 zł

Do sprzedaży 3 pok mieszkanie w Ząbkach

powiat wołomiński, Ząbki
  • Powierzchnia:
    67 m2
  • Cena za m2:
    11 971 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Do sprzedaży 3 pok mieszkanie w Ząbkach

powiat wołomiński, Ząbki, Józefa Piłsudskiego
810 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe Saska Kępa, Kawalerka/studio przy Francuskiej/Saska Kępa
699 000 zł

Kawalerka/studio przy Francuskiej/Saska Kępa

Warszawa, Praga-Południe Saska Kępa
  • Powierzchnia:
    26 m2
  • Cena za m2:
    26 507 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Kawalerka/studio przy Francuskiej/Saska Kępa

Warszawa, Praga-Południe Saska Kępa, Francuska
699 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów Dolny, Idealne dla pary lub singla
6 700 zł

Idealne dla pary lub singla

Warszawa, Mokotów Dolny
  • Powierzchnia:
    93 m2
  • Cena za m2:
    72 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Idealne dla pary lub singla

Warszawa, Mokotów Dolny, Aleja Gen. Władysława Sikorskiego
6 700 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga, Rozkładowe, ciche 3 pokojowe przy Placu Hallera
890 000 zł

Rozkładowe, ciche 3 pokojowe przy Placu Hallera

Warszawa, Praga
  • Powierzchnia:
    57 m2
  • Cena za m2:
    15 597 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Rozkładowe, ciche 3 pokojowe przy Placu Hallera

Warszawa, Praga, Władysława Skoczylasa
890 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, Dom wolnostojący Wola | 7 pokoi | 2 min do metra
3 250 000 zł

Dom wolnostojący Wola | 7 pokoi | 2 min do metra

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    330 m2
  • Cena za m2:
    9 848 zł
  • Liczba pokoi:
    7

Dom wolnostojący Wola | 7 pokoi | 2 min do metra

Warszawa, Wola, Białowiejska
3 250 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.